Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez már fogdosásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már fogdosásnak számít a tesitanártól?

Figyelt kérdés
most jöttem gimibe és a tesitanárunk azt vettem észre mindig figyeli a lányokat mármint a fiúkat elküldi focizni minket meg beültet maga elé és tornáztat meg ha pl nyújtás van amikor le kell hajolni teljesen már volt olyan többször is hogy a hátam mögé állt közben fogta a csípőm vagy finoman nyomta előre a hátam persze azért hogy megmutassa hogy kell de olyan közel állt hozzám meg sokszor van hogy így meg "fog" ez már tapizásnak számít? szerintetek bejövök neki? amúgy fiatal max 28 éves lehet meg helyes is :D

2014. szept. 4. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem inkább ő jön be neked.
2014. szept. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
maradj kettesben vele és markold meg a farkát,majd kiderül mit akar
2014. szept. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Nálunk is így szokott lenni xd Én soxor direkt rá is játszom és figyelem h hogy reagál :)))
2014. szept. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak kanos. Csak veled csinál ilyesmit? A mi tesitanárunk 40 évesen csinált ilyesmit.
2014. szept. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem csak velem még másik két lánnyal is de a többivel nem csak szóban elmondja
2014. szept. 4. 16:27
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem mindketten kanosak vagytok.Vagy d*gjatok,vagy hagyjátok egymást békén.
2014. szept. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én álltalános suliba járok de én is észrevettem már hogy a tanár úr figyel minket.És direkt olyan gyakorlatokat csináltat hogy jól megnézhesse amink van.

2014. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!