Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ciki ezek után írni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki ezek után írni neki?

Figyelt kérdés

Első szerelmem volt, három év után ért véget. Ennek lassan egy éve már, de csak három hónapja szakítottam meg vele a kapcsolatot. Mert megcsalt és már úgy éreztem, hogy barátság sem maradhat köztünk, mivel én kiábrándultam, ő pedig többet érzett még irántam. Viszont amikor elküldtem melegebb éghajlatra, akkor nem volt túl jól lelkileg, most viszont érdekelne, hogy mi van vele. Találkozni már ugysem tudunk, mivel külföldön él már.

Mit tegyek? Fojtsam el a kíváncsiságomat, vagy írjak neki?

Ő azért nem keres, mert megkértem rá, hogy ne tegye, mivel lelki szemetesnek használt és untam a folytonos panaszkodását. Ő Sosem volt ott nekem, amikor támogatásra lett volna szükségem.


2014. dec. 10. 01:57
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem megkérdezheted, de akkor kezdj valami olyannal (ha csúnyán elküldted), hogy pl mondod hogy bocs hogy bunkó voltál vagy valami. akkor biztos szívesebben válaszol.
2014. dec. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Papucs!
2014. dec. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egy kérdésbe még n halt bele senki

irj neki valamit aztán majd meglátod

2014. dec. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nem szívesen kérnék tőle bocsánatot, mivel meg volt az oka, amiért úgy történt, ahogy. Kezdem magam nagyon hülyén érezni, mivel nem tudnék vele lenni újra, de erre nincs is sok esély. Csak nem értem, miért akarok egyáltalán írni neki. Úgyis az lenne a vége, mint a legutolsó beszélgetésünknek.
2014. dec. 10. 02:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Írj annyit, hogy "remélem megb.szódtál"

Aztán akkor úgyis leírja, hogy hogyan van.

2014. dec. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:D
2014. dec. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!