Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz így valaha barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz így valaha barátom?

Figyelt kérdés

Nyugalom nem a külsőmről akarok nyavajogni!(:

14 éves vagyok és egyszerűen nem tudom elképzelni magam,hogy 2év múlva már sexeljek. Vagy akár 3.És ha jobban belegondolok nem is akarok. Viszont így nem tudom melyik fiú vállalná ezt be,vagyis meddig bírná.



2014. dec. 4. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, majd kinövöd, erre a nyakamat tenném.
2014. dec. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A hóhér már várja
2014. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor majd szexelsz és fiúzol 4 év múlva.

Úgy egy fiú sem nagyon fog bevállalni, hogy te előre kikötöd, de ha mégis akkor valószínűbb hatalmas meglepetés érné mikor pár hónapon belül letepered.

Amíg nincs melletted senki addig könnyű elképzelni, hogy "na, én biztos nem fogok szexelni még pár évig", de mikor simogat a srác akiért megőrülsz már biztos nem így fogod gondolni.

2014. dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 as, kb én is ezt akartam írni :D
2014. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egy hétig tudnék várni mostantól
2014. dec. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem fogad majd el a fiúd, nyugodtan mondd neki: vagyok amilyen vagyok lehet reklamálni a gyártóknál, és ha nem tetszik valami, elhúzhatsz a francba. ezt így mondd a szemébe, ha nyafogni kezd. ;)
2014. dec. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok dolog van, amihez meg kell érni. A tested még nem áll készen rá, hogy szexelj. A hormonok még csak ezután fognak úgy istenigazából meglódulni, aztán akkor meg csak lesel majd, mint süket disznó a búzában, hogy most akkor mi van?
2014. dec. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Írj privátot! Én leszek szívesen! :P

:)

2014. dec. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!