Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen gonoszak a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen gonoszak a nők?

Figyelt kérdés

Elmondom a történetet, van egy osztályunk, és van egy lány barátom és kicsit többet érzek iránta mint barátság, ez úgy derült, ki hogy voltak sejtések és a barátnői addig addig baszogattak vele, meg mást se kérdeztek tőlem, csak hogy tényleg szeretem-e szerelmes vagyok-e, hogy egy idő után elmondtam, hogy igen... Na azóta, folyamatosan szívatnak próbálnak bántani, és a legnagyobb főkolompos ebben a lány barátom, szívat ő is és próbálnak érzelmileg bántani.


Természetesen gondoltam nem lesz semmi, azért se mondtam el neki nem is hívtam randira nem is akartam, hogy kiderüljön. Elvégre a szerelmet nem lehet irányítani szerintem, nem tehetek róla, hogy belezúgtam.


Viszonylag csendes, átlagos srác vagyok, nem az a vagány osztály menő típus aki a lányoknak tetszene, meg bejönne.


Ez 11-ik osztály, átlagba 17-18 évesek vagyunk.



2014. dec. 10. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
A kérdésben bent van a válasz, persze azért vannak kivételek is.
2014. dec. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek nem nők, csak kis csajok, akik szeretnek gonoszkodni. Majd felnőnek. Mondjuk én ilyet sose csináltam, már csak azért se, mert suliban mindig én voltam az akit bántottak :(
2014. dec. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Sok a k betűs nő.
2014. dec. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis barát ez a te lány barátod. 17-18 évesektől végképp nem ezt várná az ember, de ezek szerint egy csapat érzelmileg elmaradott, érettlen csitrivel vagy körülvéve. És mivel szivatnak? A helyedben megmondanám, hogy "bocs, de tévedtem: nem gondoltam, hogy a szép külső ilyen éretlen lelki toprongyot takar". Vagy mondd, hogy "Mariska (vagy akárhogy hívják a csajt), a barátnőidet eddig sem tartottam sokra, de benned nagyot csalódtam. Egyre kevésbé tetszel. Illetve már egyáltalán nem." A lényeg, hogy vágj vissza amolyan nyugodt, indulatmentes stílusban. Ha látják, hogy sz@rsz a fejükre, leszállnak rólad. Keress valaki értelmesebbet. Ja, és ha rám hallgatsz: házi nyúlra nem lövünk! Abból nem sok jó származik, ahogy ezt most te is megtapasztaltad.
2014. dec. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokuk gerinc nélkül született :(
2014. dec. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4-es jól mondja. Vagy ha ez nem elég, pendítsd meg a csajnak, hogy lehet, hogy rokonok vagytok, mert nagyon hasonlít az apukád fszára.
2014. dec. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!