Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi nők miért vonzódunk jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi nők miért vonzódunk jobban a vezetőbeosztású férfiakhoz? Az mennyire igaz hogy hűtlenebbek is?

Figyelt kérdés
2014. dec. 10. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vonzódom hozzájuk, pont azért, mert kizárólag a hatalmát villogtató példányokat ismerek belőlük. Minden férfi főnököm elég gátlástalanul csalta a feleségét/barátnőjét, és kikezdett a női alkalmazottakkal, volt aki el is bocsátotta azt, aki visszautasította. Hogy hűtlenebbek? Akiket én ismertem, azok. Mindről nem tudok nyilatkozni. Vonzódni leginkább azok vonzódnak hozzájuk, akiknek fontos az anyagi háttér, és ezért cserébe behunyják a szemüket, ha valami nem passzol az idilli képbe.
2014. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1. Biologia, evolucio, alfahim.

2. Szerintem nem hutlenebbek mint mas, csak eppen (ld 1. pont) tobb lehetoseguk van hutlenkedni.

2014. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
A nőstény állatoknak miért az alfahím kell? Ez bele van kódolva a genetikánkba, hogy az erős, vezető pasik jobban bejönnek. Mondom ezt úgy, hogy nem főnök a férjem közel sem, de bírnám ha az lenne:)
2014. dec. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A kérdést úgy kellett volna feltenned, hogy TE miért vonzódsz a vezetö beosztású férfiakhoz - a többi nöre ez nem feltétlen igaz (rám meg az ismeröseimre biztos nem).


Viszont azt, hogy TE miért vonzódsz hozzájuk, CSAK TE tudod megválaszolni, más nem.


Ezen kivül a vezetö beosztású férfiak nem egy "emberfajta", hogy mind hasonlóan kellene, hogy viselkedjen, ezért általános kijelentéseket sem értelmes tenni róluk-

2014. dec. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Pénz és Sárm?! Valaki?
2014. dec. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%

Hűtlenebbek?? Vagy csak élnek a lehetőséggel.

Gondold végig, hogy egy irodában, szinte az összes nő a főnökre mosolyog, és neki kedveskedik.

Továbbá minden munkahelyen vannak olyan nők, akik nyíltan (vagy nem nyíltan) de fel is ajánlkoznak a főnöknek.

Az okos feleség meg szemet huny, hiszen nem akar kikerülni a tutiból.

(Max. ő is szeretőt tart.)

2014. dec. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Embere válogatja.

Én pl. szeretek magam dönteni a dolgaimról, és szeretem, ha nem a pasi tart el. Persze ez nem jelenti azt, hogy a papucsokra bukok.


Igen, tényleg hűtlenebbek azok a pasik, mert pont az olyan nőket keresik akik a vezető beosztású (ergo pénzesebb) férfiakra hajtanak.


Volt egy elég rövid párkapcsolatnak alig mondható kis kapcsolatom.

6 hónapig tartott.

A pasi bár nem volt konkrétan vezető beosztású, egy hétköznapi egyéni vállalkozó volt, de úgy felfújta, és mindig úgy tett mintha hű de sok pénze lenne, közben meg mindennek nézte az árát (a fagyi, az üzemanyag, stb.)


Nekem akkor kezdődött el valahogy a karrierem, akkor kezdtem anyagi biztonságban érezni magam.

Volt ugye olyan nap is amikor nekem meló volt neki szabadnap.


És meg volt sértődve, hogy én miért dolgozom, miért nem vele vagyok.

De egyszer amikor én voltam szabadnapos és kértem, hogy maradjon velem, akkor majdnem felrobbant, hogy mégis hogy képzelem, mert ő akkor ennyit meg annyit veszít (persze gondolom itt is lódított pár nullát)


Így hát vége is lett az egésznek.


Gondolom másnap már talált magának egy dolgozni nem akaró ingyen élő qvát.

2014. dec. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A határozottság vonzó, az hogy tud gyorsan dönteni. Hogy tudja az embereket irányítani (munka szempontjából).

Persze ezek csak kiragadott tulajdonságok, amik nem minden főnökre igazak, illetve nem vezető beosztásban lévőkre is igaz lehet.


A hűtlenség megint egyéni dolog. Nem lehet általánosítani.

2014. dec. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%

Több oka is van


1.Pénz

2.Lóvé

3.Zsé

4.Della

5.Zseton

6.Máni

2014. dec. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem önmagában a magas pozíció az érdekes, hanem ha úgy látják hogy ez magabiztossággal, határozottsággal, szilárd jellemmel párosul.

Van aki érdentelenül kerül vezető pozícióba-őket inkább kinevetni szokták a hátuk mögött.

2014. dec. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!