Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenhol azt olvasom a meleg/leszbi kapcsolatok sokkal hűtlenebbek stb? Igaz ez?

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Kívülállóként mondom, hogy szerintem igaz. Mégiscsak nem tudom azt mondani egy lány-lány vagy egy fiú-fiú párosra, hogy ők igazán szerelmesek, hiszen biológiailag nem erre született az ember. De nem tudom, mondom, kívülállóként ebben tapasztalatlan vagyok.
2014. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sokkal hűségesebbek.
2014. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. válaszolo te is homoszexuális vagy,vagy csak mint kívülálló írod ezt?
2014. júl. 8. 14:40
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha két leszbi csaj vagy két meg srác egymásra talál mért lennének hűtlenek? szerintem örülnek annak hogy találtak egy olyan embert akivel szeretik egymást és vonzódnak a másikhoz.. Ugy gondolom hogy inkább sokkal hűségesebbek egymáshoz
2014. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel a normális kapcsolatot is megkérdőjelezhetnéd, hogy ha abban is egymásra talált egy férfi és egy nő, akkor miért hűtlenek egymással?


Én, az első kommentelő úgy gondolom, ott is vannak hűséges párok, meg hűtlenek is, de a homo-knál arányaiban több a hűtlenség.


Ez csak az én véleményem, nem tudom mi van valójában, szóval ne essetek nekem :)

2014. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mit jelent ez,hogy arányban több a hűtlenség?Ez esetleg bizonyított tény?

Én is az utolso előtt hozzászóló véleményét osztom csak mindenhol ilyeneket olvasok h hütlenebbek és nem tudom mi az igazság!!

2014. júl. 8. 15:20
 7/10 anonim ***** válasza:

jah, újjabb sztereotípia, köszönjük...

Személyfüggő!

Ezt melyik idióta homofób találta ki??!

2014. júl. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyan annyira mint a heterok... Én pl már 4 éve együtt vagyok párommal (meleg) és a barátaink közül sokan szakítottak (melegek/heterok egyaránt) A szomszédaink 80% elvált :D
2014. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 9. 15:55
 10/10 anonim ***** válasza:

Gondolom a statisztikában nem szerepelnek a heteró párok,akiknek fingjuk sincs róla,hogy megcsalják őket:D


És ehhez hozzá jönnek még azok is,akik tudnak róla,de úgy tesznek,mintha nem lenne igaz.

Az anyagi függőség nagy úr.

2014. júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!