Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk-lányok, mik azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok, mik azok a viselkedési és kinézeti szokások, amik idegesítenek egy lányban, de ők-egy részük- azt tök normálisnak tartják?

Figyelt kérdés
Az előbb olvastam egy cikket a fiús rossznak tartott szokásokról,most érdekelne,hogy fordított esetben mi is számít rossznak :)
2014. dec. 10. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
én lány vagyok de szt az pl . ilyen szokás, amikor a kiszemelt előtt hangosabban kezd el nevetni..., a folytonos társaságkeresés, középpontba kerülési kényszer...
2014. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%

Az hogy szoknyát hordanak. Nem vicc, valamiért olyan fura dolog ez már itt a 21.században, a nagyanyám korosztályában volt ez kötelező az ötvenes években (bár pont nagyanyám volt az első a falujukban aki azt mondta, hogy ebből elég és nadrágot fog hordani)


Az hogy mindig fogyni akarnak átlagos vagy vékony alkatnál is (nem értem még hova)


Vásárlás mint "hobbi"


Gyereket akarnak


Feminácinak levés


Primitív vágyaiknak parancsolni nem tudás


Úgy viselkedés mint egy ribi


Álszent viselkedés civilben ribinek levés otthon


Ilyesmik

2014. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

alkalomhoz nem illő öltözet

pl. van az a típus, aki a szememet is csak 15 cm-es sarkú cipőben és full sminkben hajlandó levinni

műhaj

mű szemöldök

feltöltött száj

műmell

raszta haj

nyávogás

féltékenység minden lányra

káromkodás

biztos van még, de most ezek jutottak eszembe :)

2014. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%

Az előzőekhez képest lesz benne ismétlés is:


-az örökös fogyókúrázás, ennek egy alesete, amikor teljességgel eredménytelen a kúra, de a lánnyal nem lehet egy jót enni, mert ő most fogyózik, és csak fél szelet puffasztott rizst eszik. Aztán amint hazaér, persze rárabol a hűtőre. És itt most olyan körülményekre gondolok, amikor a barátjának bejön a lány kicsit teltebben is, soha nem mondott egy rossz szót a külsejére, sokkal inkább dicséri, és érezteti vele a szépségét. Ehhez kapcsolódik a következő:


-nem hisz a pasinak a saját külsejét illetően. Hiába dicséred, azt nem veszi komolyan, és neked csak panaszkodik a külsejéről, de ha akár egy vadidegen megdicséri, az feldobja a napját. (Itt nem önmagában az utóbbival van a baj, csak érzékeltetni akartam a helyzet abszurditását.)


-plázapi.csás külső: platformos cipő, extrém sarok, cicanadrág rendes nadrágként használva, leopárdminta, műszempilla, műhaj, műmell, műszáj, tetovált szemöldök, sok smink, stb. (Ezek közül persze van, ami a figyelmet felkelti, vagy szívesen megnézem, de annál többre nem is tartom a csajt.) A legrosszabb talán a trottyos nadrág.


-raszta haj (Fehér fiún csak szimplán nevetséges, viszont egy lányt egyenesen rondít.)


-dohányzás, drogozás egyáltalán, alkohol esetében a (rendszeres) emlékezetvesztésig ivás


-mindenkit ölelget, keresi velük a fizikai kontaktust


-azt állítja, hogy minden rendben van a fiúbarátaival, mert csak barátok, és nincs tisztában azzal a nyilvánvaló ténnyel, hogy ők meg akarják dugni. (Még rosszabb, amikor tisztában van, ennek ellenére nem talál ebben semmi kivetnivalót.)


-nem mondja el a barátjának, ha valami bántja, hanem csak duzzog magában


-diszkóba jár


-leszbikus tapasztalat, vágyak


-nem akar gyereket

2014. dec. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

(Hozzátennèm,hogy nem èn pontoztam le a válaszokat,tiszteletben tartom mások vèlemènyèt..)

2014. dec. 10. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!