Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon idegesít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon idegesítenek.

Figyelt kérdés

exem pár hónapja szakított velem. amíg vele voltam, sokszor mondtam neki, hogy utálok szingli lenni, nem tudom, mi lenne velem, ha megint az lennék... na, azóta rájöttem, hogy tök király :D sok szabadidőm van, többet lehetek a barátaimmal, senki sem féltékenykedik a fiú barátaimra, flörtölhetek, pasizhatok, stb.


viszont exem és az új barátnője (aki gyűlöl engem) azon örömködnek, hogy én milyen szerencsétlen vagyok, hogy kidobtak és most nem találom a helyem. pedig ha tudnák, hogy mennyire király minden...:) exemmel egy suliba járok még egy évig, ő talán láthatná is, hogy boldog vagyok, de nem látja, mivel csak az iskolai életemet ismeri. azt nem tudja, hogy minden héten legalább egyszer elmegyek bulizni/iszogatni és hogy nem élek apáca életmódot :D de megmondani neki elég szánalmas lenne, de nagyon idegesít, hogy azt hiszik, csőd az életem és ők meg hihetetlenül boldogok emiatt, főleg az új nője.


ne mondjátok, hogy ne érdekeljen. eleget hallottam már ezt a mondatot erre a szitura. de igen, érdekel. utálom, ha kitalálnak rólam valami hazugságot és a saját boldogságukat erre alapozzák.


19/L


2014. aug. 22. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
19 évesen élvezd az életet! Utána ráér a komolyabb kapcsolat.
2014. aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
élvezem is :D azt nem élvezem, hogy ők azt hiszik, hogy egyedül sírok az exem után naponta és egy pasi sem néz rám
2014. aug. 22. 11:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Lassan ideje lenne felnőtt,érett módon gondolkodnod.Pont azért csinálják ezt az exedék,mert látják rajtad,hogy zavar a véleményük.Ha éled tovább az életed anélkül,hogy törődnél velük,ők is leállnak majd.
2014. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!