Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randi egy fekete fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi egy fekete fiúval, anyának mit mondjak?

Figyelt kérdés
Elhívott egy fiú moziba, aki egy másik városban lakik, amit jól ismerek. Interneten ismertem meg már vagy 2 hónapja, és eddig egyszer találkoztunk élőben, bár erről anyáéknak nem szóltam. Aranyos fiú volt, meg nem volt tolakodó. Úgy értem, hogy nem a lakására hívott, hanem csak sétáltunk, meg nem kezdett el tapizni, se semmi ilyesmi, csak beszélgettünk. Szimpatikus volt, én szeretnék vele újra találkozni. El is hívott oda abba a városba moziba, viszont most feltétlenül szólnom kell anyának, hogy hova megyek, mert másképp nem lehet megoldani a találkozást. Nem tudom, hogyan kezdjek el a fiúról beszélni, mit mondjak róla. Azt is mondjam, hogy egyszer már találkoztam vele, így megnyugszanak, hogy normális a fiú? Csak attól félek, hogy mit fognak róla gondolni, mivel fekete. 18 éves vagyok.
2014. dec. 10. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Biztos irigy lesz, inkább ne mondj neki semmit.
2014. dec. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

"Azt is mondjam, hogy egyszer már találkoztam vele, így megnyugszanak, hogy normális a fiú? "

Mert az attól függ? Komoly. Ostoba vagy.

2014. dec. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj semmi gond nem lesz, attól mert fekete lehet normális, anyud valószínű kicsit irigy vagy kíváncsi lesz de ennyi, el fogja fogadni. Azt hogy őszinte vagy vele szerintem sokkal jobban fogja értékelni. :)
2014. dec. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
hánynom kell-
2014. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Már hogy fekete? Roma vagy néger? Mert valjuk be nem mindegy.
2014. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

néger

Aki normálisan válaszolt, annak köszi! :) Aki meg csak utálkozni tud, az inkább ne is írjon.

#2: Majd akkor nevezz ostobának, ha te is elérted 18 éves korodra azt, amit én is, azután lehülyézhetsz!

2014. dec. 10. 20:05
 7/12 anonim ***** válasza:
2014. dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mázlista:P

Nincs véletlenül egy szingli fekete barátja?

2014. dec. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Közöm nincs a 2-eshez, csak érdekel, miket értél el?
2014. dec. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A 2-es vagyok. Áruld már el, hogyan függ össze logikailag az, hogy valaki normális, mert már találkoztál vele egyszer? Teljesen értelmetlen...
2014. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!