Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl nagy a szívem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy a szívem, hogy tegyek ellenne? 21F

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nehezen ismerkedek viszont nagyon tudok szeretni! Sajnos van depresszióm évek óta és mióta meg van azóta nagyon nagy szívem van! Már mint nagyon tudok szeretni! ha nagyon rossz kedvem van ilyen szuper ölelgetös vagyok de mivel nincs senkim,nincs kit megölelni! 1.5 éve nem öleltem meg senkit se. Sajnos több csalódás után úgy érzem hogy soha többet nem bízhatók meg senkiben se! 1 barátnőm volt idáig meg 2 kavarás és mikor vége lett erős szorongásom volt hogy elveszítem őket! Nagyon nehezen felejtek. Még most se felejtettem el a első barátnőm akivel 3 éve jártam. Pedig nem vagyok csúnya de mégis élőbe nem merek odamenni mit tegyek?

#szerelem #hiány #szerethiány.
2014. dec. 10. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
téged is jól elcsesztek anyádék, katonaság kellene nektek
2014. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok és 90 kg tökéletes fizikai állapotba vagyok.
2014. dec. 10. 21:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Enis ilyen vagyok. Nem tudom mit lehet ezzel tenni. Akihez meg oda merek menni es beszelgetni az azert van mert tudom, hogy nem akarok tole semmit.

22/L

2014. dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Miért nem tudok SuperSaiyan-ba változni? Az megoldana mindent!

https://www.youtube.com/watch?v=pF451GS6hB0

2014. dec. 10. 22:05
 5/10 anonim ***** válasza:
na itt a baj a csajok a narutot szeretik xDD
2014. dec. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez dragon ball Z nem naruto :D
2014. dec. 11. 08:38
 7/10 A kérdező kommentje:
Én a narutot és ugyan úgy megnézzem :D Nézzem a Shippudent is :D
2014. dec. 11. 08:39
 8/10 LePeDő ***** válasza:
Uramisten ez a párbeszéd nagyon nagy. Am csak egy kis önbizalomtréning kéne vagy valami ami bátorságot önt beléd. Esetleg egy új életfelfogás, hogy nincs mit veszítened... És tényleg narutot néznek a csajok xD 19L
2015. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Meg kell tudnod újra bízni a lányokban. Sokmindent elrontunk, de vannak még normális lányok, akik arra várnak, hogy a fiú lépjen. Építsd fel az önbizalmadat! Mutasd meg, ki is vagy valójában! Sok sikert!;)

16/L

2015. márc. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sikerült változást elérni?
2016. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!