Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a szívem azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szívem azt mondja, hogy keressem őt, mert szerelmes vagyok belé, de az eszem mást mond, és fél a csalódástól, akkor mit tehetnék? Lány vagyok.

Figyelt kérdés

A sráccal vége lett a kapcsolatunknak,ami még nem is igazán tartott sokáig 3 hónap... szakítottunk,mert én elrontottam,nem mutattam ki,hogy szeretem..ő kételkedett ,,vita ......és vége lett egyszercsak.



Ő egy ideje érdeklődött felőlem egy ismerősnél,de azóta több hét telt el. Feladta. Én azon kattogok,hogy még egyet utoljára tennék egy lépést ,és vállalnám a csalódás kockázatát....de lehet ,hogy ez alapból rossz lenne,mert ha ő fiú létére nem keres,akkor esélytelen?

18 évesek vagyunk.


2014. szept. 16. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha te rontottad el megpróbálhatod helyrehozni
2014. szept. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy feladta, még nem biztos, hogy nem kezdené újra. Semmit nem vesztesz, ha beszélsz vele. Ennél rosszabb már nem lehet! Nincs mit vesztened. Szerintem tedd meg azt a lépést!
2014. szept. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha talán benne lenne,akkor nem lehet az egy idő után gond,hogy én tettem meg helyette a lépést? feltéve persze,ha tényleg szeret.....
2014. szept. 16. 00:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindig az eszemre hallgatok. ha ő pasi létére képtelen lépni, akkor felejtős.
2014. szept. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De nem úgy van hogy az kér bocsánatot aki rosszat tett?
2014. szept. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hallgass a szívedre!
2014. szept. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

a helyzet az,hogy én bocsánatot kértem,,még a szakítás után pár nappal...

aztán úgy alakult ,hogy ő érdeklődött felőlem,de nem értem,hogy mit akart..mert a barátom akart lenni,de én azt nem szerettem volna ezek után és még erre fel is érdeklődött felőlem..de azóta már lassan két hónap telt el. És ha én valóban hiányoznék neki és szeretne ,akkor minden bizonnyal írt volna már :(((


Úgyhogy ,köszi mindenkinek a választ.... azt hiszem most az "eszemre " hallgatok...ha van egyáltalán olyan .. És nem zavarom , még akkor sem,ha talán tőlem várja a lépést.

2014. szept. 16. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!