Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyájszakás beszélgetés-volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyájszakás beszélgetés-volt már benne részetek?

Figyelt kérdés

Ez alatt értem, hogy egész este beszélgetsz valakivel, több órán keresztül, hajnalban elbúcsúztok, és aztán soha többet nem keresitek egymást.

Nem szándékosan, de nekem elég sok ilyenben volt részem, és nem is bánom, mert a legtöbb ilyen beszélgetés azért esett meg, hogy a felek ne unatkozzanak azon az éjjelen.


2014. dec. 10. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
igen volt (nem allt fel)
2014. dec. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még anno chat.hu-n volt egyszer egy ilyen, valami tök értelmes alakkal beszélgettünk éjszaka, aztán soha többé nem láttam, hogy fent lett volna.
2014. dec. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennek mi értelme van? Ezerféleképpen el tudom magam foglalni, ha épp unatkoznom kéne.
2014. dec. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Chat.hu-n.
2014. dec. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa.
2014. dec. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt, de örülök, hogy nem láttam többet, idióta egy csaj volt mint reggelre az kiderült.
2014. dec. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
elég sokszor volt már benne részem, de sosem bántam meg:)
2014. dec. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!