Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? És egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? És egyáltalán normális hogy ez izgat?

Figyelt kérdés
Régen általános iskola alsó osztályába terrorizáltak az osztálytársaim.viszont akkor kicsit se éreztem magam emiatt szarul ugy voltam vele hogy majd csak vége lesz és így is lett!! ,de így jó pár év távlatából nem is okozott lelki traumát sőt kifejezetten izgatónak találom normális ez?( És valószínűleg emiatt is lettem agresszív) 17/L
2014. dec. 11. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Eleg fura vagy

Es mit értesz azon h agresszív vagy?

2014. dec. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szívesen terrorizállak ha szeretnéd. Írj
2014. dec. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ÖÖÖ mit jelent az, h terrorizlni? Elég tág ez a fogalom.
2014. dec. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát azután nem sokkal fiúkkal verekedtem mindig és sokszor vannak szadomazohista hajlamaim is.és az élet bármely területén megszokott nyílvánulni
2014. dec. 11. 14:22
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet izgat az alárendelt szerep, sok lány van így, csak nálad picit komolyabb, ennyi
2014. dec. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet attól igen.
2014. dec. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Normális, ha izgat. Addig amíg nem kényszerítesz senkit olyanra, amit ne akarna minden rendben van.:)
2014. dec. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha jól olvasom a kérdezőt inkább a domina szerep izgatja....

normális, mindenki más, és mivel vannak sub fiúk, természetes, hogy kell lennie dominájuknak is :-)

a kialakulását nem tudom, hogy mi okozta, lehet, hogy ez amit leírtál, lehet, hogy más

2014. dec. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!