Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is akinek még életében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is akinek még életében nem volt egy igaz barátja sem?

Figyelt kérdés
az emberek ennyire megbízhatatlanok? csak én vagyok ennyire elkeseredve, hogy nem létezik igaz barátság?

2014. dec. 11. 14:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
sajnálom a kategória rossz lett és most vettem észre
2014. dec. 11. 14:30
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, de egyáltalán nem érzem hiányát egy igazi barátnak. Haverjaim vannak, és ez elég.
2014. dec. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
hánmyéves vagy?
2014. dec. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem is így van. A lányokban nem lehet megbízni, a fiúk meg nem barátkozni akarnak velem.
2014. dec. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül kérdező. én meg inkább azt tapasztaltam, hogy nincs időnk egymásra, vagy ha van is, mindenki az önös érdekeivel van elfoglalva. ma például kifejezetten úgy éreztem, hogy senkire nem számíthatok...
2014. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ugyanaz ami a négyesnél. igaz van viszonylag jó lánybarátom, de teljesen nem bízok meg benne. egy nagyon jó fiúbarát jobb lenne
2014. dec. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, és eddig az összes lány barátom amikor a legnagyobb szükségem lett volna rájuk hátba szúrtak, és többé nem álltak velem szóba (pedig csak egy kis tanács vagy segítség kellet volna az első barátommal való szakítás után) és eddig 1 fiúbarátom volt akiről tényleg elhittem hogy ő talán egy igaz barát lehet, de mint kiderült ő nem csak barátságot akart, és most el vagyok keseredve. van esetleg valamilyen oldal ahol igaz barátokat lehet keresni(habár az emberek mindent mondhatnak magukról, az igazi énjük úgyis csak később derül ki. de ha létezik barátkereső oldal arra szívesen elnéznék
2014. dec. 11. 14:48
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ritka manapság az igazán jó barátság. Talán mert az emberek önzőek, és nem fogják fel, hogy egy barátra akkor is kell időt szánni, ha nekünk épp nincs hozzá kedvünk igazán. Tenni kell érte, nem jön magától. A másik meg persze az, hogy nehéz olyan embert találni, akivel ilyen szinten egy hullámhosszon tudnátok lenni. Nekem 32 évesen soha nem volt igazi barátom. Ez természetesen rajtam is múlik; egyszerűen nincs igazán igényem rá. És persze ott van a második ok is: az átlagtól eltérő gondolkodású vagyok (legalábbis ezzel hízelgek magamnak :)), és így nehéz olyasvalakit találni, aki megértene.
2014. dec. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az fix, hogy én még senkinek se voltam igaz barátja, bár nem is értem, hogy tudnak emberek jobban ragaszkodni egymáshoz, mint az elveikhez...
2014. dec. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Írj rám, nekem a barátaim értékesek, vagy talán én nekik
2014. dec. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!