Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Békéscsabán valaki szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Békéscsabán valaki szeretne ismerkedni?

Figyelt kérdés
15/f
2014. dec. 11. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért hiszed, hogy ez tàrskereső? Takarodj ki a meki elé korcsolyázni, csodaszép lányok voltak kint nemrég. Ott lehet ismerkedni, nem itt, ne legyél már ilyen kis besz.ri! :)
2014. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azoknak a magamfajta nem kell
2014. dec. 12. 21:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez butaság, pajti!
2014. dec. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezt mondod igy latatlanba de se a kulso se a belso tulajdonsagaimmal nem vagy tisztaba :) ha tisztaba lennel egy velemenyen lennel velem es amikor beegek nem egek akkorat mint eloben :) ezert jo neten
2014. dec. 13. 06:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Az oké, hogy neten könnyebb becsajozni, mert a kamera és fényképek úgysem az igazi éned mutatják, a chaten írt szövegből meg nem feltétlenül sugárzik a jellemed, lelki dolgaid, de átvered a lányt és saját magadat is. Mert úgyis felmerül a találkozás ötlete, ott meg könnyen ledőlhet minden, amit felépítettetek a neten. Inkább pihenj kicsit, pár napot, és próbálj meg felállítani magadban egy jobb "én-képet", ne az alapján, hogy mi rossz benned, rajtad, hanem inkább igyekezz azt hangsúlyozni, kiemelni, ami jó. Hosszú távon hidd el, hogy jobban megéri. És nem is érzed magad egy sz.r alaknak (bocsi), mert nem azzal élsz, hogy "húú én selejt vagyok", hanem azzal, hogy "igenis vagyok valaki, nem vagyok annyi mint egyesek, de egyeseknél még mindig sokkal több!"


Hidd el Nekem, ugyanebben a szindrómában szenvedtem én is, nem értékeltem az elért sikereimet sem emiatt, pedig lett volna bőven mire büszkélkedjek, aztán huszonévesen kaptam ezt a tanácsot. Nekem bevált, úgyhogy örülnék, ha megpróbálnád, hátha Neked is hasznodra válik. A másik tanácsom meg az, hogy a "meg sem próbálom, úgysem sikerül" helyett inkább az motoszkáljon benned, hogy "megpróbálom, hátha sikerül". A Te korosztályodban rengeteg csajszi van Békéscsabán, tudom. Nem mind a sablon-pasit keresi, hidd el! Neked még megvan az esélyed, nekem már egy kicsit nehezebb, az én korosztályomban a nők sokszor önmaguk sem tudják, mit akarnak, mikor akarják, pláne nem, hogy kivel. Padlón vagy barátom, ideje felállni, és megmutatni magad a világnak! ;)

2014. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem is hazudni akarok :) Egyszerűen csak általában mikor neten elkezdtem építgetni egy kapcsolatot mindig hosszabb lett belőle. És lehet neked van mivel büszkélkedni de én pl mivel büszkélkedjek? Azzal hogy sokszor hónap végére és a hónap első 5-7 napjában csak a zsíroskenyérre vagy margarinosra telik vagy mivel büszkélkedjek?

Nekem azért is nehéz kapcsolatot találni mert nincs mit felmutatnom.

2014. dec. 14. 07:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van valami, amivel kilóg a sorból pozitív és negatív irányban egyarànt. Mindenkinek. Neked is. De, igen! Az, hogy vannak megszorult napok, az nem feltétlen a Te hibàd, 15 évesen legálisan még nem sokat tehetsz az anyagiak megteremtéséért, max ha van költséges hobbid, szenvedélyed, akkor megpróbàlod lefaragni a költségeket. Mindez, amit felsorolsz, csak kifogás, nyafogás! A legnagyobb hibàd az, hogy besz.ri gyáva hülye tini vagy, aki nem mer kezdeményezni, csak àlmodozik arról, hogy majd odalép hozzà egy menő csaj és rögtön térdre is borul. Ébredj màr föl, ez nem így működik! Nem az a lényeg első körben, hogy mennyi pénzed van, milyen családból szàrmazol, de első körben az sem számít, hogy nézel ki. Oda kell menned, meg kell szólítani a csajokat, persze illedelmesen közeledve. Meg nem a 10/10-es csajoknál kezdeni, mert azokhoz nagy rutin kell, amitől Te jelenleg fényévekre vagy. Nem bántani akarlak, de ha nem vàltoztatsz a hozzààllàsodon, egy balf.sz görnyedthàtú horgász leszel, aki a kifogott halakat k.rogatja szàjba...
2014. dec. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!