Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol érdemes ismerkedni Békéscs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes ismerkedni Békéscsabán?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, most költöztem haza, de nincsen baráti társaságom, párkapcsolatom. Nehezen indulok el egyedül, így nehéz kiépíteni egy normális baráti kört, viszont a disco korszakból már kinőttem. Sajnos munkahelyem még nincs, mert a szakmámban nem találok állást, így a munkahelyi ismerkedés egyelőre nem aktuális.
2011. jan. 6. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Veszely csárdánál viszonylag egyszerű ismerkedni....

viccet félretéve nem tudom....

2011. jan. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Honnan költöztél haza? Nagyon messze vannak a barátaid?
2011. jan. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A baráti társaságom Debrecenben, Pesten, Egerben lakik, így nem tudjuk naponta sőt hetente sem tartani a kapcsolatot.
2011. jan. 6. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!