Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lany szep, akkor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lany szep, akkor a fiuk szemeben egybol qurva?

Figyelt kérdés
olyan pletykak keringenek rolam az iskolaban,hogy qurva vagyok,es ask.fm-en is folyton ezt mondjak...meg mas lanyoknak is,es nem ertem miert,meg hogy ezeket csak bantasbol mondjak vagy pedig tenyleg qurvak vagyunk?(ugyertem,hogy ugy viselkedunk e,csak nem latjuk..)?
2014. dec. 11. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És szerinted mi innen hogy látjuk hogy te/ti hogy viselkedsz/viselkedtek?????
2014. dec. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ez hülyeség! De mondjuk jó lenne egy kép hogy miért mondják rólad azt!
2014. dec. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
aki ilyen ask.fm-eken meg facebookokon éli az életét,a csüccsöríítőős fényképeivel,lájkokat meg mit tudom én miket vadászva,és minden héten 3x bebaszik és szétkúratja magát az sztem qrva
2014. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek, tehát nem tudhatom.

Engem gyakran dicsérnek, de még senki sem ku rvázot le, lehet, hogy te okot adsz rá.

Amúgy szerintem hanyagold a ask.fm-et, nem sok értelmes ember akad rajta.

21L

2014. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
76%
Attól, hogy (magatok szerint) szépek vagytok, még nem lesztek qrvák. Ahhoz viselkedés is kell. Bár gondolom ilyen 15+/-2 évesek vagytok, ott meg az a qrva egy fiú szemében, aki vele nem, csak mással...
2014. dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég lenne rólad csak egy kép, és már abból majdnem pontosan ki lehet deríteni a viselkedésedet is.


Csak azokat szokták lekvázni, akik megérdemlik. Nem azért, mert szépek, hanem azért, mert rbancoskodnak állandóan, és nem veszik észre saját magukat se. Lásd Dósa Fannyka.

2014. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igen,valoszinuleg en sem veszem magam eszre...koszonom a valaszokat!
2014. dec. 11. 18:50
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdező...most akár megsértődtél akár nem, még mindig nem tudunk rólad semmit se. Nem lehet ezt így egyértelműen kijelenteni, de ha úgy érzed, hasonlítasz Dósa Fannyhoz, akkor viszont nincs mit ragozni.
2014. dec. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem sertodtem meg :D Nem,amugy nem hinnem hogy hasonlitanek a dosa fannira:)
2014. dec. 11. 18:57
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd küldj egy képet privibe, és válaszolok ide egy értelmeset.
2014. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!