Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha szemetekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha szemetekbe mondaná egy nő, hogy bejöttök neki? Nem randit kérve, csak közölve, hogy az esete vagy.

Figyelt kérdés
Tegyük fel kedvelitek a nőt, de még nem kezdeményeztetek nyíltan felé és nincs párotok sem. Mi lenne a reakció?
2014. dec. 11. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Gyere és dugjunk! Vagy valami ilyesmi...

De mindenesetre örülnék neki.

2014. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eljárnám az esőtáncot örömömbem.
2014. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt mondanám: Hű a kiskésit nekije! És bután pislognék. :D
2014. dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meglepődnék és nagyon örülnék neki, főleg ha olyan lány mondja, aki nekem is tetszik.
2014. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 RRR ***** válasza:
nagyon megörülnék neki
2014. dec. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát mivel eddig ilyen nem történt mert csak én kezdeményeztem eddig, így csodálkoznék és körbenéznék hátha forgatják megint a kész átverés showt.

persze nagyon örülnék neki

2014. dec. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon csipáznám a dolgot. Megpróbálnám nem elrontani a lehetőséget.
2014. dec. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!