Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exemmel megőrültünk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemmel megőrültünk? Szerelmes belém?

Figyelt kérdés

2 évig jártunk.Az anyukája tiltja hogy beszéljünk. :(

Aztán más-más suliba kerültünk.

Szeptemberben írtam neki hogy hiányzik.Azt írta hagyjam békén örökre.Összevesztünk letiltott.

Októberben hívott.De nem tudtam felvenni.Amikor visszaakartam hívni akkor meg kinyomta,kikapcsolta a telóját.

Novemberben hallom hiányzom neki másoktól.

Bejelölt fészen.Írtam neki.Megnézte.2 hét múlva látom letiltott.

Aztán még aznap bejelölt egy fészes oldalon amit én csinálok.Beszéltünk.Kérdezte mikor lesz osztálytalink.Meg megyek-e én is.Mondtam neki bocsásson meg nekem azt írta ok.Meg mondtam neki szeretem.Azt mondta ok.Majd azt írta: jó éjszakát neked.Azt mondta nem fog tiltani,de azt sem szeretné ha én tiltanám.

Írtam neki hogy nem kellene beszélnünk mert fáj hogy nem talizhatunk.Megnétze válasz semmi.Ráírtam mikor fenn volt.Megnézte lement.Én meg töröltem.Aztán az előbb megint bejelöltem. 19/L


2014. dec. 12. 02:04
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Hülyegyerekek szerelmesek vagytok egymásba. Tessék kibékülni.
2014. dec. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen. Főleg te viselkedsz idiótán... Amúgy ő még kiskorú, hogy anyukája megtiltja, hogy veled beszéljen?
2014. dec. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem kiskorú.Hanem ő beteg. :/
2014. dec. 12. 02:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi a betegsége?
2014. dec. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kisejűség.De nem súlyos.Mert már jártunk régebben.És minden olyan volt mint egy egészségessel.
2014. dec. 12. 02:22
 6/9 A kérdező kommentje:
* Kisfejűség
2014. dec. 12. 02:22
 7/9 anonim ***** válasza:
És ezért tiltja meg neki anyukája, hogy beszéljen veled? Nem értem.
2014. dec. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha egyszer engem letilt valaki, az életbe nem szólok többet hozzá.
2014. dec. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazából nemigazán értem mit kajtatjátok egymást. Ha valami nem megy, akkor azt nem kell erőltetni. Ez kb. az ovis copfhúzogatással van egy szinten, amit csináltok.
2014. dec. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!