Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a férfi aki durva szavakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi aki durva szavakkal bántja a nőt, megütni is képes lenne?

Figyelt kérdés
Pl. exem egyik mondása a sok közül: legszívesebben kirúgtalak volna az ágyamból. Ezt persze mondjuk nem élőben mondta, hanem írta...
2014. dec. 12. 07:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

én rendeztem egy féltékenységi jelenetet, szerintem jogosan, exem szerint nem. akkor azt mondta "a k***a anyádat te büdös r****c"...

még együtt voltunk kb fél évig, ezalatt az idő alatt nem ütött meg, de nagyon erősen megszorította a karomat többször is, ha nem úgy viselkedtem, ahogy ő akarta.

ha még együtt lettünk volna egy ideig, sztem simán megütött volna...

2015. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha élnek olyan férfiak, akik képesek szórakozásból fejeket lefűrészelni élő emberekről, akkor létezik olyan is, aki képes megütni a nőt.


Elmebeteg lelki torzszülöttek léteznek, DE még egy viszonylag egészséges férfit is fel lehet idegelni. A nők egy része ha magába néz, tudni fogja, hogy igen.. meg tudjátok csinálni, pont azért mert mi férfiak nem vagyunk érzelmileg semlegesek az irányotokban.

2015. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!