Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan verhetném ki a fejemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verhetném ki a fejemből a bosszúvágyat?

Figyelt kérdés
Exbarátomról van szó. Már jó ideje szakítottam vele, de a mai napig bosszút akarok állni. A baj az, hogy nagyon radikális dolgon jár az eszem és fel is izgat. Már esküszöm félek magamtól, hogy mire lennék képes. Ezt hogyan lehetne elfelejteni?

2014. okt. 26. 02:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mit tett hogy fűt a bosszúvágy?
2014. okt. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hosszú. Részben megérdemelné, de ez nagyon durva, amit én akarok és félek, hogy egyszer meg is tenném.
2014. okt. 26. 02:06
 3/15 anonim ***** válasza:
Ér annyit az egész, hogy elítéljenek? Nem hiszem. Nőj fel végre, ez elég sértődött óvódás style. Magadra haragszol szerintem, mert megtett veled dolgokat amiket nem tehetett volna ha te anno nem engeded.
2014. okt. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor meg lépj túl rajta.
2014. okt. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem olyan könnyű, mert túl mély nyomot hagyott bennem. Pedig már eltelt másfél év és új kapcsolatom is van. De a seb nem gyógyul amit okozott.
2014. okt. 26. 02:11
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem kell azt kiverni.

Én is ilyen vagyok:)

2014. okt. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Tudod hányszor hallottam vagy gondoltam ezt...

Megy ez csak akarni kell.

2014. okt. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

haha.

olyan ez a kérdés,mint a kocsmában a hőbörgő.

-fogjatok le-fogjatok le vagy megölöm!

-nem fogunk le.

-jah jó,akkor hazamegyek.

2014. okt. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8%

velem egy lány szúrt ki csúnyán, ugyan nem akartam bosszút állni, de évekig foglalkoztatott a dolog. Roh.adék kis jégkirálynő, hogy engedheti meg magának, hogy csak úgy válogat, engem is kiválogatott.


Lett félévig pasija, jól visszakapta az egésszet, törölték+tiltották egymást.


Utána másfél évig senkije sem volt, majd lett egy kriplije: most nehéz elmagyarázni, nem is akarom bántani a fazont, de egy férfiatlan, aránytalan, szőrtelen, semmilyen, tutyimutyi, gyermeteg pasi, akinek a sörösüveg volt a legnehezebb tárgya, amit megemelt. Szal ja, jól kiszúrt magával, pedig páréve aerobikolt, azt mondta válogatós a pasik terén, meg amúgyis mindig megbámulják, 25 évesen, most tessék, kicsit hizott is, és 30 évesen el kellett fogadnia az első pancsert, aki szembejött.

Ez lett a válogatós jégkirálynőből


Végül mégiscsak igaz a mondás, hogy "akik bántottak, azt a sorsra bizom. Ha szerencsém van, láthatom a büntetésüket"

2014. okt. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ekkora elánnal tudsz a bosszúvágyadról meg a gondolataidról csevegni, akkor szépen sétálj el egy pszichiáterhez, és ott csevegd el a gondolatocskáidat:)
2014. okt. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!