Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki Donna.hu-ra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki Donna.hu-ra fel van regisztrálva?

Figyelt kérdés
Akár férfi, akár nő.Kérem írjon, fontos lenne!
2010. febr. 1. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Miért?
2010. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

férfi vagy vagy nő?

Lenne egy kérdésem.Felregisztráltam a Donna.hu-ra.24 éves fiú vagyok.Az első napon kaptam 231 pontot, 13 szavazatot.Ez volt kb.két hete.Azóta semmi.Mintha elvágták volna a kötelet.Egy ember megtalált, de azt mondta nagyon nehezen.Más megpróbált megkeresni, de nem találja a nevem.Viszont be vagyok regisztrálva, de mintha nem lennék ott.Az hogy lehet hogy az első nap egy csomó pontot kaptam, most már egyet sem kapok?Az e-mail viszont az jön a 800 ft-os sms-ről.

Megnéztem néhány férfit, aki a donna.hu-ra van regisztrálva.Bőven vagyok olyan szép.De ők bekerültek, én meg nem.

1.Nem vagyok szimpatikus a hölgyeknek.Ezt elfogadom, van ilyen.Akkor viszont hogy lehet, hogy az első nap kaptam egy csomó szavazatot most meg egyet sem?Miért nincs bent a nevem a bejutásra váró férfiak listája között?

2.Szerinted be akarnak húzni a szerkesztők egy 800 ft-os sms-el?Azért van ez?

2010. febr. 1. 18:04
 3/10 A kérdező kommentje:
Légyszi válaszolj!
2010. febr. 1. 20:04
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocsi csak nem voltam gép közelben.

Én nő vagyok és folyamatosan szoktam szavazatokat kapni.

Erről a 800Ft-ról nem hallottam semmit nekem nem kellett semmit fizetni de te se fizess szerintem.:S

Első nap azért kaptál annyi szavazatot mert ott voltál a friss regisztrációk között és azt sokan nézik.

De ha nem látogatod az oldalt vagy te nem szavazol a lányokra akkor nem biztos hogy fognak csak úgy szavazni rád.

Jól írtad a neved? Vagy miért nem találnak meg? Ezt nem értem...

2010. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja és ha írsz valami érdekes bemutatkozást meg töltesz fel több képet akkor valószínű többen fognak szavazni.
2010. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én sem értem.De mit látogassak rajta, amikor csak nézni tudom?Se fórum,se chat semmi.Nézegessem az adatlapomat?

Vagy mit?

2010. febr. 1. 21:32
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát elég érdekes bemutatkozást írtam szerintem.Jó hosszút.
2010. febr. 1. 21:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Szavazni még nem tudsz lányokra? Mert az a legegyszerűbb a bejutáshoz. Egyébként van fórum de lehet te csak akkor használhatod ha bejutsz.
2010. febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még csak 231 pontom van vagy mennyi.Ezer kell a bejutáshoz egyébként?
2010. febr. 1. 22:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom mert a csajoknak nem kell ilyen!
2010. febr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!