Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Help! Tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Help! Tetszem neki?

Figyelt kérdés
Vagy fiú, aki tetszik. Szokott nézni néha a folyosón, én is őt. Egyszer jött ki a teremből és addig nézett, míg teljesen el nem haladt előttem. Észrevettem, hogy a barátai is szoktak nézni. Amikor összefutok velük a folyosón, abbahagyják a beszélgetést és elkezdenek nézni. Még teljesen ki nem megyek a hallókörzetükből, addig meg sem szólalnak. Egyszer megláttam a karácsonyi vásárban azt a fiút, aki tetszik. Próbáltam nézni, de háttal volt és folyton a haverja nézett vissza rám. Ez mi a fiúknál? (Annyira rettenetesen csúnya nem vagyok, hogy félni kelljen tőlem)

2014. dec. 12. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy azért néznek, mert jól nézel ki? :D Valószínű a srác meg azért nem akar veled beszélgetni, mert vagy nem mert, vagy úgy érzi, hogy nem lenne nálad esélye.
2014. dec. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nincs véletlen 3 szemed vagy Sharinganod? amúgy mi lenne ha tőlük kérdeznéd meg? :)


lehet az egyiküknek bejössz és azért néznek...vagy mindnek bejössz...vagy azt hiszik kém vagy!!!!

2014. dec. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szívesen megdöngetne mindegyik.
2014. dec. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És az lehetséges, hogy akkor is néznének, ha nem tetszenék nekik?
2014. dec. 12. 13:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet és megmondom
2014. dec. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt inkább nem. Többen (fiúk) mondták már, hogy szép vagyok. A barátnőim meg azt szokták mondani, hogy cuki vagyok. A cuki jelzőt szerintem csak azért mondják rám, mert alacsony vagyok.
2014. dec. 12. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!