Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon téynleg tetszem neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon téynleg tetszem neki vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés
Tetszik a fiú lakótársam,azt hiszem én is neki,sokszor szemezünk,mosolyog rám,amikor szomorú vagyok,akkor mindent megtesz ,hogy felvidítson.Megérint a beszélgetéseink közben,kissé végigsímtja a kezem,ha pl. kölcsön ad valamit.Megjegyez mindent,amit mondok neki,áthív filmezni magához,féltékeny ,ha más sráccal találkozom( azt hiszem)Többször főzött már nekem ebédet,folyton kérdezget,mindent szeretne tudni rólam,.Szokott piszkálni is,húzza az agyamat.Bár azt közölte velem,hogy nyugodtan hozhatok fel pasit. Nagy nehezenlhívott moziba (bár oda lánybarátokkal szokott menni), jövő héten megyünk,de nem tudom,hogy randinak számít e vagy ,csak barátokként megyünk....Nem értem....Ha tetszem neki,akkor miért nem lép komolyabban??????

2014. dec. 7. 19:06
 1/4 anonim válasza:

Elég komolynak tűnik... szerintem tetszel neki. Ha neked is tetszik gondoskodj arról hogy jó jeleket küldj felé:)

Valószínűleg nem akar rád rontani, azért nem lép annyira komolyan, meg nem biztos benne hogy te nem barátként/lakótársként tekintesz rá. Továbbá a lakótársi viszony derékba törné ha közeledne de te nem fogadnád... onnanstól kezdve minden helyzet kínos lenne. Ezért olyan óvatos szerintem

2014. dec. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, a lakótársi viszony marha kellemetlen egy elutasítás után, így szerintem is várja a jeleket, tesztelgeti hogy hol tart veled, lassan próbálkozik :)
2014. dec. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Moziba én is szoktam hívni a barátnőmet. Az a kár, hogy most nagyon erőltetik ezt a 3D-t a mozik, mert nekem a sok dioptriás szemcsimhez nem nagyon passzol ez a hatás. Olyankor mindenből 4-et látok és az eléggé vesz vissza a film élvezetéből. Szóval mostanában hanyagolom a mozit.:)
2014. dec. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te meg játszod a vas-szüzet :D lol
2015. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!