Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú! Nálatok ez mit jelent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú! Nálatok ez mit jelent? Van egyátalán ennek értelme vagy csak én szeretném ezt gondolni?! (többi lent)

Figyelt kérdés

Az egyik osztály társammal régen mindig veszekedtünk sose jöttünk jól ki. Volt olyan hogy össze kaptunk az órát végig veszekedtünk meg kiabáltunk majd ő le k*rvázott meg ilyenek és ennyi. De most már nem veszekszünk ha igen akkor nem annyira és jobban kijövünk és azt is észre vettem hogy néha nézett engem elég sokszor. Volt hogy össze futottunk ő ment a haverjával biciklivel és folyton vissza néztek rám meg hasonlok.Idegesített is hogy ennyire nézz. De most így pár hete ez is megszűnt. Pedig kezdtem örülni hogy talán tetszem neki. Nekem bejön de én kétlem hogy tetszenék neki. Ő ilyen tipikus menő srác de nem pont az az ideálja ami én vagyok (nem csúnya nem erről van szó)


Szerintetek bejövök neki? Vagy bejöttem? És mi ez az egész dolog már nagyon idegesít.



2014. dec. 12. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, mennyi idősek vagytok. Ha még általánosba jártok együtt, akkor esélyes, hogy csak azt nézted végig, ahogy "a lányok mind hülyék!" korszakból kinőve átlép a "ki a legjobb csaj az osztályban?" korszakba, amikor is valószínűleg mindenkit megnézett egy kicsit úgy. Ez persze nem zárja ki, hogy ténylegesen vonzódjon hozzád :)
2014. dec. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szóval idegesít, hogy néz? De azért az zavar, hogy esetleg nem jössz be neki? Na, ez nálatok hogy van?
2014. dec. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 piriiiii ***** válasza:

"Néha nézett engem elég sokszor"?

Hmm...

2014. dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 Mind ketten 15 évesek leszünk és általánosba járunk.


#2 Tudom hogy fura.De mikor már az nap 100x nézett rám már kínos és idegesítő volt nekem de attól még örülnék ha a lenne köztünk valami.

2014. dec. 12. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!