Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta vagytok a szex-szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta vagytok a szex-szerelem oldalon, kaptatok segítséget vagy inkább adni szoktatok?

Figyelt kérdés
Pontozásról mi a véleményetek?
2014. dec. 12. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
adok és kapok egyaránt. a pontozás meg nem érdekel, az se ha valaki lepontoz...én nem szoktam pontozni, nem érdekel
2014. dec. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Igyekszem adni a rászorulóknak. Nem olyan rég óta. A pontozás? Nem hiteles bizonyos esetekben.
2014. dec. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Idáig még nem kértem segítséget. Adni már adtam.
2014. dec. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig csak adok és soha nem kapok. :C :D a pontozás értelmes lenne, ha tényleg használnák. Egy csomóan nem pontoznak, akár tetszett nekik a válaszom akár nem.
2014. dec. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja igen pontozás. Azzal az a baj, h likeolássá vált amivel egyetértesz azt felpontozod amivel meg nem azt meg le. De itt a hasznosság lenne a fontos.


Ha valaki kiír kakiszexről és válaszba vki segít neki, h lehet egynletesebben szétkenni. Akkor az hasznos válasz mégis le fogják pontozni, mert aki más az gonosz és elítélendő.

2014. dec. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 opened paradise ***** válasza:

Nem kérdeztem még,válaszolni válaszoltam,de,hogy segítettem vele,azt nem nekem kell megállapítani.


Sajnos nem csak a válaszra megy,hanem van aki pofára,van aki meg brahiból pontozgat,úgyhogy szerintem tök fölösleges.

Úgy lenne értelme,hogy egy adott % felett lehetne csak pontozni.

Na,de akkor meg előjön,hogy az,hogy lesz,tyúk,meg a tojás.

2014. dec. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Is-is.

Hidegen hagy a pontozás, de igazából sosem működött a funkciója szerint.

2014. dec. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem idáig senki nem tudott érdemben segíteni,pedig volt 1-2 ember.De emellett nagyon sok embernek segítettem,nem is számoltam mennyinek,mert nem a szám a fontos,hanem a segítség maga. :)
2014. dec. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Volt olyan kérdésem, amire csak pár választ kaptam, nem tudom miért... :/

Inkább válaszolni szoktam.

2014. dec. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7 éve taposom intenzíven a gyakori.hu-t.


segítség...egyszer kaptam...nem...igazából kétszer.


az első segítség egy lánytól jött, ő volt az első út.

a második segítség szintén egy lánytól jött, ő volt a 2. út.


és most hol vagyok???


újra itt, úttalan utakon -.-


ohh..pontozás?? :DD az meg mi? :-P


22f

2014. dec. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!