Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi mindezidáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi mindezidáig önmagát adta mindig, de nem volt szerencséje a lányoknál, akkor milyen stratégiát ajánlanátok neki?

Figyelt kérdés
nem fiatal már
2014. dec. 13. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az plusz pont lenne, ha nem E/3-ban beszélne magáról.
2014. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fejleszd magadat! Válj jobb emberré. Van egy csomó önfejlesztésről szóló könyv, blog, weboldal, videó. Keresd meg őket, tedd magadévá és válj jobbá, így jobb önmagadat adhatod. ; )
2014. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt irják itt sokan hogy könyvböl nem lehet megtanulni a csajozást. És még jó ki is osszák az embert.
2014. dec. 13. 13:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Se ez nem lényeges, sem ahogy kinézel, öltözöl.

A párkapcsolat létesítéshez szerintem jó adag szerencse kell, hogy olyannal találkozzon az ember, aki hozzá illő.

És az adottságok is kell valamilyen szinten, ahhoz meg születni kell.

Nem tudni mennyire szoktál nyomulni utánuk, mennyire kezdeményezel vagy csak várod, hogy beléd zúgjon vki.

2014. dec. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ma 13:52

Nem szoktam nyomulni.

2014. dec. 13. 14:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán olyan nőkkel próbálkozz, akikkel közös az érdeklődési köröd és kinézetre is bejössz náluk. Nem tudom, mi érdekel és hogy nézel ki, de az biztos, hogy nem a megfelelő lányoknál próbálkoztál. Az mondjuk mindenképpen előny, ha átszoksz az E/1-re, E/3-at használni gyerekes, buta dolog! És mi az a nem fiatal már? Ha 40-50 éves vagy, akkor meg nem húszévesekkel kéne próbálkozni. Ha viszont csak 25-30, akkor meg még fiatal vagy. Szóval kezdd itt: NE E/3-ban beszélj magadról, mert az 12 éves kor fölött nagyon gáz!
2015. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem is csajozni kell megtanulni, hanem azt, hogyan add (a mindenkori lehető legjobb) önmagad, és hogyan alakíthass ki magadnak normális életet. : )
2015. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!