Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tényleg nagyon taszító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg nagyon taszító az alakon oldalról?

Figyelt kérdés

Fogyozók meg sportolok. Az osztálytársaim azzal szoktak piszkálni hogy olyan kövér vagyok. Ez igaz?:(

Bocsánat a rossz képért, de ezt az egy képet tudtam gyorsan készíteni. Nem vagyok egyedül úgyhogy egy kicsit h*lyének néztek volna, hogy így fényképezgetem magam.

Főleh hogy oldalról úgy nézek ki mint egy bálna, vastag a karom meg nagy a popóm



[link]


2014. dec. 13. 13:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ebből szart se látni, de én mégis látom, h semmi baj vele...
2014. dec. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
nem vagy taszító, nincs semmi baj veled
2014. dec. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
47%
Divat lett rosszabbnál rosszabb képeket felrakni erre az oldalra? Így ne nagyon várj értelmes választ.
2014. dec. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem bejön. Semmi gond nincs az alakoddal
2014. dec. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Amit látok belőle tetszik.
2014. dec. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Sok rossz képet láttam már itt, de a csodálatos karvastagságú fehér keretnek köszönhetően szerintem ez nyert.
2014. dec. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Híznod kellene, nem fogynod.
2014. dec. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

tényleg bocsánat a rossz képekért, de nem tudok most jókat felrakni még ezt tudtam csinálni: ez is szar, mert egy kicsit összenyomott rajta


[link]

2014. dec. 13. 13:36
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond az alakoddal.
2014. dec. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
De ehhez a másodjára linkelt képhez meg nem illik a krédés. Amúgy az oldalról fotózott képen pont a segged az, ami lapos szerintem. Méghogy bálna... :D
2014. dec. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!