Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az összes leszbikus ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes leszbikus ilyen?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy akivel találkoztam,mindenki átlagon aluli volt.De tényleg...Nekem nem kell a legjobb,vagy a legszebb,de azért üsse meg az átlagot.Én is átéagos vagyok.Fius és lányos se vagyok.Festem magam,normálsan nézek ki de még így is úgy érzem,hogy sose fogok normális lányt megszerezni.Jártam már a fiukkal.Nem rég kb 2 héttel ezelőtt majdnem össze is jött,csak mivel én nem voltam belé szerelmes megint egyedül maradtam szerelmileg.Próbáltam keresgélni ugyanolyan lányt,mint én,de a 30/29 annyira nem volt vonzó...Nekem csak egy átlagos lány kell.Az az egy is 5órára volt tőlem.Szóval tényleg ennyire reménytelen?Meddig lesz így?Olyan nehéz látni,hogy más emberek milyen boldogok a pasijukkak.És abba belegondolok hogy én is legalább ilyen boldog lehetnék,ha a fiukat szeretném.Legalább barátokat szeretnék itt szerezni,olyanokat akik hasonló helyzetben vannak mint én.(meleg)

17/L/L



2014. dec. 13. 16:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
56%
Küldj magadról képet L
2014. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Mivel te is átlagos vagy, ezért nem.
2014. dec. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Elhiheted ,h ez sajnos a meleg világban is pontosan ugyan így van.

Nagyon nehéz egy normális kapcsolatot kialakítani.

Mindenki nagyon felszínes és a gyere gyorsan kúrjunk felfogással állnak hozzá a dologhoz az esetek túlnyomó részében .

Aki meg adja a szépet ,udvarol és hasonlók az meg csak átbax.

És amint meg un vagy talál egy 2cm-rell nagyobb farkat otthagy a semmibe.

sokszor azon gondolkozom én is ,h bár heterónak születhettem volna.


egy meleg srác...

2014. dec. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
képzeld nekem átlagos lányok tetszenek :))
2014. dec. 13. 16:55
 5/25 A kérdező kommentje:
Néha én is így vagyok vele...Bár heteró lettem volna.De a másik felem mégis örül neki :/
2014. dec. 13. 17:03
 6/25 anonim ***** válasza:

Ismerős... és ha találsz valakit az meg az ország másik végében van. :(

20/L

2014. dec. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Sajnos nem csak te vagy így ezzel.. nem csak a megfelelő lányt nehéz megtalálni, de olyan barátokat is alig-alig lehet összeszedni, aki elfogadja, hogy te ilyen vagy. Az a tudat nyugtasson meg, hogy nem vagy egyedül ezzel a problémával :) 20L
2014. dec. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:nem is ismerlek szóval nem küldözgetek vadidegeneknek.

4-5. válaszoló:köszönöm,és ez az egy ami "kicsit" megnyugtat.És annyiból szerencsém van hogy a szüleim meleg pártiak és a barátaim már 2éve tudják és az lenne a furcsa nekik ha nem lennék ilyen :D

Ha van kedved beszélgetni akkor írj! :)) (barátkozos tipus vagyok)

2014. dec. 13. 17:11
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. dec. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Oké,csak kérdeztem :'D nem döl össze a világ xd

És a kommentelő meleg fiunak van kedve beszélgetni? :D

2014. dec. 13. 17:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!