Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kaptok elég szeretetet szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptok elég szeretetet szerelmet és figyelmességet?

Figyelt kérdés
..és itt az oldalon?
2014. dec. 13. 18:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kapok itt és otthon is;)
2014. dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem, nincs olyan a közelemben aki szeretne vagy törődik velem, csak távol, és az is a család.:( De legalább ők vannak.
2014. dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Valóságban: igen, figyelmet többet is a kelleténél.

Az oldalon: nem, de nem is várom el, ennek az oldalnak nem az a célja hogy szeretetet és figyelmet osztogasson xD

2014. dec. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A valós életben szeretnek úgy érzem nem panaszkodhatok.

Akadnak jó ismerőseim itt is.

2014. dec. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
45%

NEM, de nincs is rá szükségem.

Itt az oldalon sem, pedig sok embert ismerek és egyet nagyon kedvelek is.

2014. dec. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Sajnos nem annyit amennyit szeretnék. Egy elérhetetlen férfibe vagyok szerelmes. És hiába viszonzott az érzés részéről, mégse teljesülhet be. Ennél vacakabb érzés nincs. Nem tudom meddig vagyok képes elbírni az ezzel járó terheket...
2014. dec. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
22%
Kapok.
2014. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!