Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ember miért termel ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember miért termel ki szeretet hiányos generációkat azáltal, hogy a szeretetét feltételekhez köti?

Figyelt kérdés
Hisz az igazi szeretet az feltétel nélküli. Mégis azt látom mindenhol, hogy elvárásokat támasztanak, eredményeket várnak a szeretetért cserébe. Csak úgy közlöm, hogy nem vagyok lány, tehát nem kérek privát áradatot.
2014. dec. 12. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
gondoltam egyből hogy egy lánynak ilyesmi gondolatai nincsenek, én se vagyok az
2014. dec. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%

Komoly feltétel az hogy viszontszeressen?


Mert az úgy nagyon jó hogy te sszeretsz mondenkit hurrá keresztyén ideál.


De mire mész vele? Te leszel a helyi Ned Flendörsz akit mindenki lehúz

2014. dec. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem részben neveltetés kérdése. A gyerekek általában azt látják, hogy tenniük kell az odafigyelésért, azért, hogy a kapkodó szülő rászánjon egy kis időt, a dicséretért és úgy alapból a szülői törődésért és ezt tovább viszik. Persze nem szerethetünk mindenkit, mert ilyen nem létezik, de ezt a példát látva elvárjuk, hogy tegyenek valamit azért, hogy figyeljünk a másikra, illetve mindent megadjanak, hogy "dédelgessük" a másikat.
2014. dec. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Na ez az igazi szeretetzsarnok szöveg!!!! Én sza-ok rád, megalázlak, meggyötörlek, semmibe veszlek, átbas-lak, de azt elvárom, hogy te engem nagyon szeress, dögölj meg értem!
2014. dec. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!