Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szetintetek ez megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szetintetek ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Egy házibuliban pár pia után már nagyon jól éreztem magam. Összefutottam egy sráccal a mosdó előtt, szimpatikusak voltunk egymásnak. De nem hagytam hogy megcsókoljon, lefeküdni se akartam vele, mert van barátom. Ő mégis nagyon erősködött, szóval megegyeztünk abban hogy kézimunkázok neki.


Ez ugye nem számít megcsalásnak? Mert nem kaptam be, meg nem is feküdtünk le...


L


2014. dec. 13. 23:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

ha nekem verted volna, akkor nem számított volna annak, de így sajna igen.


bár jobb, h nem nekem csináltad, mert valszeg fiú vagy, s vkivel buzultál. :D

2014. dec. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
kamuflázs, fos
2014. dec. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
ennél jobbat nem tudtál volna kitalálni? ..már a kamusztorik sem a régiek, hova tovább - egyre csak csökken a szint :SSs
2014. dec. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
kamu, ha meg nem, akkor akaszd fel magad mert kőbuta vagy
2014. dec. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Noren1989 ***** válasza:
Mondd el a barátodnak, ha azt mondja, h ok, akkor nem. Ha viszont rávágja, h ő meg végigk_rta a fele ismerettségi körödet, ne csodálkozz.
2014. dec. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Végül elmondtam neki, de nem haragudott... Sőt, örült hogy nem feküdtem le a sráccal. De nektek azért oltogatni kellett engem...
2015. ápr. 8. 22:37
 27/28 anonim ***** válasza:
Istenem, micsoda egy szánalmas nőnek látszó tárgy vagy te... normális csaj akinek komoly kapcsolata, élből elküld egy ilyet a 3,14csába, ha meg tovább erősködik, képen is törli. Ösztönqrva vagy, hozzád képest bérnők szentek.
2015. ápr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ja, és azt még kihagytam, hogy a szánalmas barátod (barátod???? hahaha) nyomokban se tartalmaz férfit. Vigyázz lehet, hogy nemsokára leesik a farka és puncija nő.


Amúgy meg milyen autvaros reebanc vagy te, hogy annak kell örülni, hogynem fekszel össze úton-útfélen mindenkivel? Nem voltak szüleid, hogy megneveljenek? Nincs annyi tartásod hogy ne légy ribizli?

2015. ápr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!