Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedés neten? Működik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés neten? Működik?

Figyelt kérdés
20 évesen nulla tapasztalattal nem tudom melyik lenne jobb,élőben vagy neten...
2014. dec. 14. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
neten egyszerűbb de élőben teljesen más.. :)
2014. dec. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vesztenivalod nincs en is itt probalkozok.. :)
2014. dec. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

esetleg megoszthatnátok egy-két "nyitószöveget" is :D

gondolom nem ilyen "szia,mizu?" kellene

2014. dec. 14. 15:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig ugy kene, onnantol ugyis alakul :)
2014. dec. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En net-en azert szeretek jobban ismerkedni, mert sok mindent elmondunk egymasrol es mar akkor kiderul erdemes-e talalkoznunk, vagy nem. Eloben teljesen ismeretlennel meg sosem ismerkedtem, inkabb ismeros altal, tehat mar tudtam rola nehany dolgot.
2014. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kétélű a dolog. (Bocsi ez kisregény lesz)

Nagyon messze lakok Budapesttől és nem is sokszor voltam még ott, egyáltalán nem ismerem, de muszáj volt mennem egy ismerősömmel továbbtanulás céljából. Aznap találkoztam volna elsőre olyan barátaimmal, akikkel addig csak internetes játékon keresztül ismertük egymást. Viszont a utastársam pár órával az út előtt írt (már hetek óta meg volt szervezve az út), hogy hát közbejött valami és fú, de nagyon nem tud jönni, mert annyira fontos. Így én sem tudtam volna menni, de amint ezt elmondtam az internetes barátaimnak, rögtön szervezték nekem az odajutást, kijöttek elém az állomásra, elkísértek, elfuvaroztak, a nyílt nap után pedig estig velük voltam, így nagyon megérte interneten keresztül ismerkedni, nagyon imádom is őket, a szilevsztert is együtt fogjuk ünnepelni.

De másik véglet is van persze. Egy barátom kapcsolatban volt egy lánnyal, akit interneten keresztül ismert meg és teljesen belezúgott. Elméletileg egy 18-19 éves szőke nagyon szép lány volt, rendes profillal, normális képekkel. 3 hónap kapcsolat után derült ki, hogy egy 13-14 éves román kislány, aki egy német rocker lány adatlapjáról lopta le a képeket és adta ki magát másnak. Miután kiderült az incidens, még azzal zsarolta a barátomat,hogy hogyha elhagyja, akkor öngyilkos lesz.

Ez két olyan tapasztalat, ami teljesen a két végletet mutatja meg. Nagyon könnyű viszont átcsúszni az egyikről másik oldalra, nem tudhatod, hogy azzal beszélsz-e, akit látsz, élőben viszont tudod, hogy ki áll előtted. Nem tudom, hogy melyik a jobb, csak annyit tudok tanácsolni, hogy fontold meg mindig és légy óvatos.

(20/L)

2014. dec. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!