Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most hogy működik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most hogy működik?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre,hogy a mai fiatal srácoknak(tisztelet a kivétel) csak a csontsovány lányok jönnek be,lehet annak a lánynak akár milyen csúnya arca ...ha vékony,akkor mindegy.Valamint egy olyan igazán nőies homokóra alkatú lány(nem kövér) már nem lényeges.Az utóbba csoportba tartozom én is,és a saját korosztályú fiúknál nem talán a helyem sok esetben.Ez tényleg így van,vagy én vagyok elfogult?16/L

2014. aug. 2. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Most akkor mi a kérdés gyakorlatilag? xD
2014. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem speciel nem jönnek be az alaktalan, anorexiás lányok. De küldhetnél egy képet, hogy pontosan milyen vagy (akár nem is magadról, ha nem akarod, csak hogy pontosan értsem).

19/F

2014. aug. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja amúgy nem lehet érteni a kérdést rendesen, de az tuti, hogy a csinosság nem a nagyon vékony lányoknál kezdődik.
2014. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,tényleg kicsit értelmetlen.Azt érdelne,hogy szerintetek is ez a vonzó?
2014. aug. 2. 22:40
 5/6 anonim ***** válasza:
ja
2014. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
[link] Nekem a sportos csajok jönnek be és szerintem nem vagyok ezzel egyedül. Sokan összetévesztik a sportos alkatot a szimplán sovánnyal. Ez hiba! Amúgy egy kis felesleg még szexi is lehet néha. Egy szó mint száz,te örülj annak hogy nem kapott el ez a dili mint a tini lányok többségét. Nagy durva énképzavara van a legtöbbjének. Igazából inkább szánni valóak.
2014. aug. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!