Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről mit gondolnátok utólag?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mit gondolnátok utólag?

Figyelt kérdés
Buliban voltam hétvégén, és ittam, nem is keveset.Többek között azzal a lánnyal aki tetszik nekem.Ezt meglátta két idióta haverom és szinte szinkronba mondták, hogy tudja-e milyen hatalmas szerszámom van?Ja haveri segítség, csak éppen rosszkor, mivel ittas állapotomban odahajoltam a lányhoz és azt mondtam neki, hogy ezt én is tanúsítom, de ha nem hiszi megfoghatja.Röhögött, de nem tudom ,hogy mit fog szólni, mikor legközelebb dumálunk.Ti hogy reagálnátok le?
2014. dec. 14. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
:D
2014. dec. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fapofával hátraarc lett volna. Én az ilyet nem tartom viccesnek, nem látom, mi ebben a poén, min kéne röhögnöm. Szerintem a csaj sem szívből röhögött.

Utólag azt gondolnám, hogy ittasan paraszt vagy. És ha azt vesszük, hogy az ittas ember őszinte, ebből talán következtethetünk arra, hogy valahol, mélyen, legbelül egy paraszt vagy.

2014. dec. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Baromira nem vagyok biztos benne, hogy pozitívan, és nem a szöveg miatt, nem vagyok prüd. De az ivászatot nem tolerálom.
2014. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ milyen beállítottságú a lány. Én például vevő vagyok az ilyen humorra is. De a legvalószínűbb, hogy nem hozza fel legközelebb. Akkor és ott nevetéssel reagált, biztos láttad volna rajta ha kényszeredett.
2014. dec. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én jobban örültem volna annak, hogy milyen jó az illető az ágyban, nagy farokkal is lehet béna.
2014. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha röhögött, akkor nagy baj nem lehet.. Ő is viccesnek gondolta. :D
2014. dec. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!