Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mire gondolnátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondolnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki munkatársam volt.

3 hónapja kezdődött az egész. Nagyon hamar összebarátkoztunk. Egyértelmű volt,hogy tetszünk egymásnak. Ezeket meg is mondta. A probléma ott van,hogy foglaltak vagyunk. Ő egy rossz kapcsolatban, én viszont válni fogok (nem miatta).

Többször találkoztunk munkahelyen kívül is. Eleinte mondta nem jó a kapcsolata,de a válása óta legalább biztos.

Viszont hozzám kezd egyre közelebb kerülni, lángoló érzései vannak, amivel nem tud hirtelen mit kezdeni.

Több csók volt közöttünk. Éreztem én is magamon,hogy egyre jobban kötődök hozzá. Ahogy erre rájöttem, egyre jobban eltolt magától. Előtte egésznap beszélgettünk. Azóta szinte kerül, de mégis keres. Elmondtam neki,hogy vannak érzéseim nekem is, így én ezt befejezem itt. Lehet közöttünk bármi,de csak ha egyedülálló lesz (1 éves kapcsolat,de 3 hónapja élnek együtt). Van ideje átgondolni, én nem fogom sürgetni,de így nem mehet tovább. Örült nagyon, annak,hogy elmondtam nálam is hasonló a helyzet. A munkahelyemen viszont kezdett féltékeny lenni,hogy egy másik férfi munkatársammal (ő próbálkozott nalam) jól elviccelődtünk. Idegesen elment, amit később elmondott,hogy olyan jól el voltunk nem akart zavarni.

Többször találkoztunk barátilag, látszott nem tudja megállni,hogy ne erjen hozzám,se csók,se semmi.

Elmondta,hogy nem tudja elhagyni a barátnőjét,mert Ő biztos. Érdekes módon,hogy közel kerültünk egymáshoz jó a kapcsolata, szereti a barátnőjét, jó vele,de közben hiányzok neki. Az ágyban is rosszabb a barátnőjével mióta em képbe kerültem. Ma találkoztunk újra. Féltékeny volt,mert egy férfi találkozóra hívott (magasabb pozícióban van, elismert a szakmájában ) és annyit reagált erre hogy Te találkozol vele??? Értem, végülis egy orvos jobb parti mint egy mérnök. Tudja ki az a férfi, szerinte helyes, sármos férfi. Majd mikor megemlítettem,hogy féltékeny vagy annyit reagált, nem én? dehogy. Legyetek boldogok, aztán idegesen elment.

Látszott rajta megcsókolna, örült is,hogy látott, megölelt, megpuszilt (munkahely, bárki láthatta volna). Később még valtottunk néhány szót, de neten beszéltünk és elmondta,hogy nem akart megcsókolni, nem érez Ő irántam semmit,vagyis nem tudja.Szeretőnek nem akar. Mikor elmondtam ne várja már,hogy fussak utána, szeretője nem leszek,se neki,se másnak. Lesz majd mas,aki tudja mit akar. Élem az eletem tovább, holnap is talalkozok másik ismerőssel (a munkatárs akire féltékeny, de munkahelyen beszélünk, kizárólag barátilag). Erre tiszta idegesen elmegy és mondja akkor sem érdekel, örülök neki, az orvossal is találkozz csak, nem érdekel, jaa es nem akartalak megcsókolni, nincs rá szükségem.

Azóta nem beszélünk.

Kérdem en,ha nem akar semmit, akkor miért féltékeny? Miért akar talalkozni? Miért keres állandóan? Ha barmi bajom van, aggódik..

Ha hagyom gondolkozni, erre úgy reagál nincs min. Eldöntötte és kész. Érdekes addig volt rossz a kapcsolata, míg nem voltak érzései? Azóta hirtelen megjavult. Ha annyira boldog miért rám gondol a barátnője mellett??

Miért keres,miért akar látni? És miért féltékeny ha szereti a barátnőjét és boldog vele?

Ma is találkoztunk a munkahelyen, féltékeny volt a munkatársunkra,hogy vele beszélgettem. Pedig tényleg nem akarunk egymástól semmit, annyit tud,hogy az a munkatárs nyomult rám régebben.

Én 26/N, Ő 35/F


2014. dec. 3. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A sztori alapján arra tippeltem volna, hogy 14 év körüliek vagytok. "Engem szeret, de van neki más, akit nem szeret, de mégis, nekem más is tetszik, ő féltékeny, de szereti a nőjét, kellek neki, nem kellek neki.." 26 évesen azt hinném, némi emberismeret és érettség már van az emberben. A pasi ugyanúgy nem szeret, mint a nőjét, de szeretne egyszerre mindkettőtöket birtokolni. A nagy romantikus "érzelmek" pedig csak a te fejedben léteznek, szeretnél valakit, akit szerethetsz, és ő nagyjából rendben lenne számodra.. azt viszont nem szeretnéd észrevenni, hogy egy gerinctelen tahó, aki rád telepedett. Sajnálom szegény barátnőjét. Tudod, mi az a birtoklási vágy? Pont ez. Köszönőviszonyban sincs a szerelemmel. Te nagyon szeretnéd, ha ez a pasi a tiéd lenne, pedig hidd el, nem jó parti. De csak ez egy magyarázata van annak, hogy egyáltalán leereszkedj addig, hogy szóba állj vele.
2014. dec. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Megsértődött, hogy nem lettél a kötöttségek nélküli szeretője.
2014. dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ez egy hisztis p.csa, csak fasziban... Hasonlóan látom, mint az előző válaszoló, leginkább birtokolni akar, de ne hagyd Magad!


36/F

2014. dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!