Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem féltékenyé az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem féltékenyé az exem?

Figyelt kérdés
Vagy hogyan érjem el azt hogy megbánja h hagyott elmennii?
2014. dec. 14. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Feküdj le a legjobb barátjával...
2014. dec. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
...vagy az apjával/anyjával esetleg mindkettővel.
2014. dec. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 To7ka ***** válasza:
Úgy, hogy lépj tovább, ne akard féltékennyé tenni az exed, és ne törődj az exeddel. Ha még mindig körülötte legyeskedsz és bosszút akarsz állni, azzal biztos, hogy nem győzöl. És fájdalmat se fogsz okozni, csak még többet magadnak.
2014. dec. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én csak megakarom neki mutatni h rosszul dontott...
2014. dec. 14. 17:23
 5/11 To7ka ***** válasza:
Akkor legyél az a nő, akit kár otthagyni!;) Ne az, aki bosszúszomjas és a szakítás után is az exén pörög az agya. Hidd el, minél boldogabb vagy, kiegyensúlyozottabb, összeszedettebb, egész egyszerűen ez az egyetlen, ami valahogy elfog jutni hozzá, és "bántani" fogja. Semmi más.:)
2014. dec. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
megpróbálom ezt így csinálni! csak én a bolond fejemmel mindig futok utána
2014. dec. 14. 17:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne ragadj már meg ezen az óvodás szinten! Szakítottatok,vége van. Találsz mást,egy sokkal jobbat,ne ragaszkodj,merj váltani. Tudom,hogy most nehéz ez a gyászidőszak,töltsd ki a szabadidődet,bulizz,sportolj,olvasgass. Ne fuss utána,és akkor talán a női méltóságod is megmarad.
2014. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
bulizom mindenhéten majdnem...csak a haverok meg a barátnok ... csak az szar ha ott van és látom h más lányokkal el van és engem még csak figyelembe se vesz
2014. dec. 14. 17:32
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagy veszteség lehetett egy olyan lány aki ahelyett, hogy emelt fővel, magabiztosan tovább lépne inkább a neten idegenek tanácsai alapján akarja féltékennyé tenni...

Gondolom nem ok nélkül dobott.

2014. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
én szakítottam vele ;)
2014. dec. 14. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!