Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Csak néhány hetet voltunk együtt, a szakítás oka az volt, hogy elmondása szerint nem alakult ki benne aminek kellett volna. Így megbeszéltük, hogy barátok maradunk, nincs harag. Néha beszélünk, azóta kb heti 1x találkoztunk... De egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Egy ideig próbáltam letudni annyival, hogy biztosan csak a büszkeségemet sérti, hogy nem kellek neki, de úgy érzem ez nem igaz, mert konkrétan ő hiányzik. A személye, a mosolya, a nevetése, az illata, a tekintete...

Mielőtt összejöttünk, előtte 1 hónapig udvarolt nekem, akkor annyira tökéletes volt minden, hogy azóta is élesen él bennem az az érzés. Előtte egy férfi sem bánt úgy velem, mint ő.

Hogyan tegyem túl magam rajta? 2 hónapja nem vagyunk együtt, azóta semmi sem változott.


2014. nov. 28. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy nem leszel a barátja és nem találkozol vele.
2014. nov. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az utóbbi héten nem kerestem, ő sem engem. Mégis képes vagyok naphosszat vívódni, hogy írjak-e neki...

Tiltsam le, hogy ne is lássam?

2014. nov. 28. 22:58
 3/6 anonim ***** válasza:

A találka az csak ti ketten meghívással? Ki hívott meg kit?

Vagy pedig találkoznotok kellett?

2014. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Közös megegyezés volt mindig...

Néha mondom neki, hogy hiányzik, olyankor ő is mondja, hogy én is neki. Néha többet iszik a kelleténél, olyankor hajlamos szolidan "szerelmet" vallani... Nem tudom mi zajlik le benne.

2014. nov. 28. 23:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Én így megmondanám neki akkor, mikor józan, hogy döntse el mit akar, mert így igazából játszadozik az érzéseiddel, ő tudja, hogy te szeretted volna ezt a kapcsolatot... annyira csak nem hülye.

Ha pedig még mindig bizonytalan ne tartsd vele tovább a kapcsolatot, mert akkor hetekig még így lesz.

2014. nov. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jajj,be ne dőlj neki
2014. nov. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!