Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszik egy srac es o mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy srac es o mar tudja de viszont baratkent szeret de szoktunk hülyülni stb. ugy mond ( több mint baratsag de kevesebb mint szerelem ) mi tegyek h o is belem szeresse?

Figyelt kérdés

2014. dec. 14. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban/legyél kevésbé dagadt
2014. dec. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Galaxis. ***** válasza:
csinálj vele több közös programot. (közös buli, mozi, pizzázás, hamburgerezés stb) és a sok közösen eltöltött idő majd megoldja ezt :)
2014. dec. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem az exem elkezdett dobálni dunaparton ilyen ragadós hülyeséggel nem tudom a nevét, én is vissza, játszottunk mint a gyerekek kergettük egymást, próbált kigáncsolni, de én küldtem földre és végül elcsattant az első csók hamarosan. Ez volt nyáron, nem tudom, legyél közvetlen kedves, érintsd meg, legyél játékos, nekem ez elég volt


25F

2014. dec. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szervezz vele kozos programokat, legyel vele kozvetlenebb, egy kicsi nyomulas is belefer. :)
2014. dec. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!