Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a fiú mit érezhet irántam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fiú mit érezhet irántam? (a történet odalent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, ő 9. én 8.-os vagyok. egy néptáncos csoportba járunk. Nagyon imádunk táncolni,immáron 8 éve (ő 9), szinte az életünk része lett. Volt egy tábor, ahol a táncpróbák végére kiderült, hogy velem szeret a legjobban táncolni, (feladat volt kiválasztani és odamenni hozzá) és végig a szemébe is néztem, ő pedig az enyémbe amikor táncoltunk. Nagyon jó érzés volt. sokszor össze is mosolyogtunk, meg ilyenek. Mindig engem kért fel, ha tehette. És mindent bevall nekem, legyen szó bármiről, de még nem adta jelét hogy tetszenék neki...vagy nem tudom. ez mi lehet??

2014. nov. 27. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is néptáncolok, nekünk os vannak "kedvenc párjaink" (lényegében állandó párok vannak), de ez így magában még nem jelent semmit. Próbákon kívül is keresi a társaságod?
2014. nov. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem mert nem egy "körzetben" vagyunk:D de nem szokott nagyon rám írni ha ez így ok.
2014. nov. 27. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!