Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet érni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet érni, hogy egy hetero lány belém szeressen? (Leszbikus kérdés)

Figyelt kérdés
Tényleg sok lányban van leszbikus hajlam? Elő lehet valahogy hozni? Volt akinek már sikerült? :)

2014. dec. 14. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Ez hülyeség. Te leszbikusként bele tudnál szeretni egy férfibe?
2014. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Katolikus plébános ***** válasza:
76%
A hetero az hetero a leszbikus az leszbikus a biszex az biszex. Egy hetero lány kimutatások szerint 75% hetero csak.
2014. dec. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Hetero soha az eletben nem lesz leszbikus, a heterok meg a gondolattol is rosszul vannak, ok csak ferfi-no kapcsolatban tudnak gondolkozni.
2014. dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés... szerintem a heteroszexuálisokat hagyni kell. Ha tartós kapcsolatot szeretnél egy lánnyal, inkább olyannal érdemes kezdeni, aki fixen tudja, hogy leszbikus vagy biszexuális. Senkit sem érdemes megváltoztatni, meg a végén úgyis te húznád a rövidebbet, ha ugye bebizonyosdna, hogy ő nem tudja magát lánnyal elképzelni.
2014. dec. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Csókolt már meg hetero lány.

Ha a helyzet úgyhozza neked is lehet szerencséd,de sajnos ha tényleg hetero,abból kapcsolat nem lesz, max egyéjszakás kaland.

De a kérdésedre válaszolva,meglepően sok hetero csak mondja,hogy kipróbálná lánnyal.

Hogy miért van ez? O.o?

2014. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*csaj (hülye telefon -.-)
2014. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
Legfeljebb egy olyan hetero lány fog veled összejönni, aki még nem elég érett ahhoz, hogy tudja, mit akar, vagy esetleg hiányzik az anyakép az életéből. Tizenévesen elég egyszerű ilyen könnyen befolyásolható, szeretetéhes lányokat találni. Persze számolni kell azzal, hogy esetleg majd infantilisen viselkedik, öngyilkossági kísérletei lesznek. Nem feltétlenül a kapcsolat, hanem az azzal járó feszültség és felelősség miatt, pláne, hogy a kívülállók és a családtagok sem nézik majd jó szemmel.
2014. dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Attól hogy hiányzik az anyakép az életéből vagy befolyásolható ill. szeretetéhes még nem jön az hogy leszbikus is, vagy annak akar látszani. Persze sokan kipróbálnak mindenfélét főleg fiatalon, de egy csók a buliban vagy 1szeri alkalom egy másik lánnyal még nem jelent tényleges leszbi vagy bi irányultságot. Tudom mit akartál mondani utolsó csak ez amit írtál a hányattatott sorsú fiatalokra kicsit sértő. Na mindegy én máshogy látom ezeket a dolgokat nem tudnék szeretetéhségből együtt lenni valakivel, szexuális kapcsolatba keveredni. Persze nem mondom hogy nem próbálkoztam feleslegesen, de időben észbe kaptam. Egyébként azt mondják vannak átmenetek a Kinsey-skálát érdemes lehet szemügyre venni.
2014. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt hogy beléd szeressen kizárt...olyat hallottam, hogy hetero lány tényleg csak egyszer kipróbálta, hogy milyen lánnyal szexelni, de ha tényleg hetero, akkor nem képes beleesni egy nőbe sem.


Persze kérdés, hogy tényleg hetero-e, hogy hány éves, hogy te hány éves vagy, hogy pontosan mit szeretnél tőle...de kapcsolatot ne várj :)


20/L/L

2014. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

sehogy.

ha tényleg heteró akkor felejtős.ne abból induljki,hogy láttad lányokkal smárolni,meg hasonlók.ez mind csak a srácoknak szól,de nincs benne érzelem.

ha meg leszbi akkor pedig ügyeskedni kell...

2014. dec. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!