Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeressen vagy utáljon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeressen vagy utáljon, mindegy csak rám gondoljon?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen csak ma döbbentem rá,hogy én most valami ilyen helyzetben vagyok. Egy fiúval aki korábban szerelmes voltam, nem igazán csíp engem xD Folyton valahogy összetűzlsbe kerülünk. Nem direkt, de valahogy mindig sikerül felhúznom. Ráhajtottam a legjobn barátjára,a legjobb barátnője már az én legjobb barátnőm, tudom a kis titkait, szóval nehéz egy eset :D

Sokszor emleget és tudom,hogy gondol rám. És ez jó

Miért is ne ;)

Nektek is van hasonló tapasztalatotok?



2013. nov. 16. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
hát, ha ilyen hülye vagy, és ez neked jó.. :D
2013. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Miért ne

Én is utálom őt :D

2013. nov. 16. 22:25
 3/4 Moszuke ***** válasza:

érdekes játszma:)

volt már hasonló, de idővel leállítom magam amikor eljut az agyamig, hogy mit csinálok..

2013. nov. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én amondója vagyok hogy azért utálod mert szeretnéd, és aval nem fogod megszerezni hogy a körében mindenkit kihasználsz :P


Ha nem érdekel a fiú egyáltalán akkor miért baszogatod?

2013. nov. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!