Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb lány miért képzeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány miért képzeli magát "jó csajnak"?

Figyelt kérdés

Elnézést ha ezzel megsértek valakit és nyilván NEM MINDEN lány ilyen de azt vettem észre hogy a fiataloknak nagyon elszallt az önértékelése.

Duci,töredezett hajú,stílustalan lanyok fikaznak és neznek le normalis külsejű pasikat, az akinek szép arca és jó teste van meg egyenesen modellnek gondolja magat akinek alanyi jogon jarna egy filmsztar külsejű pasi.. Nemrég egy ilyentől megkaptam hogyha Ő nem tetszik nekem akkor impotens vagyok vagy meleg.

Miért van ez?


2014. dec. 14. 19:31
1 2 3
 1/26 Buford Tannen ***** válasza:
37%
"hogy a fiataloknak nagyon "... ne keress a mai fiatalok cselekvéseire racionális magyarázatokat úgysem találsz!
2014. dec. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Vannak nagyképűek, ne foglalkozz velük. Szimplán csak azokra figyelj, akik egészséges önértékeléssel rendelkeznek. Ilyen a világ, és én még azon a véleményen vagyok, hogy attól, hog valaki hangoztatja, milyen jó nő/férfi, még lehet, hogy a tükörbe nézve csak a hibákat látja.
2014. dec. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
41%
attól még, hogy te nyomorék vagy, nem a lányok a rosszak ;)
2014. dec. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

#3

Egy sértődött punci?

2014. dec. 14. 19:37
 5/26 anonim ***** válasza:
57%
Ízlések és pofonok..
2014. dec. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
62%
lányoknál sok trükk van amivel kialakíthanak egy optikai tuningot magukon pl photoshop, smink, feszülős ruhák, de ha ezen lányok nagy részéről lekaparjuk a vakolatot valami tök átlag vagy az alattit kapunk, és mindig lesz jobb, szebb, fiatalabb, nah mindegy szóval ha lnek ezen trükkökkel akkor sok kanos pasi elárasztja őket bókokkal, ajánlatokat tesznek, szerelmesek lesznek az egó meg felszökik mint a hőmérőben a higany kánikulában
2014. dec. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
70%
3-mas magára ismert. Egyébként igen, rengeteg ilyen van.
2014. dec. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
49%

#4 Ez az a reakció, ami hányingert vált ki belőlem. Valaki nem ért veled egyet és máris jön a szarozás?

Nézz tükörbe.

2014. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
élnek*
2014. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
60%
mert önértékelés zavaruk van, csak nekik épp a másik oldalról. amikor azt hiszik hogy ők a jó csajok.
2014. dec. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!