Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek jobb es kiegyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek jobb es kiegyensulyozottabb? Fontos

Figyelt kérdés

Vilag eletemben csodtomegnek ereztem magam.. soha nem voltak barataim, mert introvertalt vagyok, es az emberek cikiztek az alakom miatt (azota lefogytam). rossz az anyagi helyzetunk ez is idegesit, az egyedullettol befordultam kisse, eletemben nem volt meg fium. A hajam rovid, utalom, mert regen hosszu volt, alig vannak jo cuccaim, es nincs onbizalmam. Peldaul van egy magassarku csizmam (nem kirivo!), teli, igazan szep, es eddig csak ketszer volt rajtam. Apam tekintete allandoan elveszi a kedvem, azt mondja, minek megyek abba, hiszen felesleges egy setahoz... de nekem egyszeruen mar nincs semmim. Nem kapok biztatast, dicseretet, nem vagyok vekony sem, ez csak ratesz egy lapattal. Valtoztatni szeretnek, de hogyan? Hogyan lehetek magabiztos es divatos? Nem ez a legnagyobb gondom az eletben csak fontosnak tartom, mert ennel meg az ongyilkossag is jobb... HELP!


16/L



2014. dec. 14. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Sport

2. Egészséges életmód, táplálkozás

3. Barátok

4. Kikapcsolódás

2014. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

2. En igyekszem, de atlagos eteleink vannak itthon. Felvagott, kenyer, zsemle, SPAR-os sajt, vaj, egyszeru tej..

3. Nincsenek barataim. Ugy minden mas lenne, de a szuleimen kivul senki sincs. Es mindenki egy szarnak nez, amit meg is ertek.

2014. dec. 14. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!