Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közvéleménykutatás: Egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beatrix555 kérdése:

Közvéleménykutatás: Egy férfi számára jobb a kapcsolatban, ha a nőről aki vele van tudja, hogy eddig senki más nem érintette csak ő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kis közvéleménykutatásra hívok mindenkit, férfiakat és nőket ( kérlek ha nem egyértelmű a nickből és nem okoz gondot, akkor jelöld meg hogy ffi vagy-e vagy nő) Adott egy szituáció, a lány / csaj / nő még nem volt férfival, társkapcsolatot kezd, a férfi számára jobb a kapcsolat értéke, ha tudja, hogy a nő aki mellette van, még soha senki másé nem volt? Ergo vehetjük úgy is, hogy csak ő birtokolja, más még nem érintette, stb.. tudjátok, ki hogy értelmezi ezt a szituációt. Köszönök minden választ előre is. ( leírhatjátok véleményeteket is )

2014. dec. 10. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
30évesen ez már nem téma...
2014. dec. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Semmi értelme nincsen ezzel a kérdéssel foglalkozni. A kapcsolat minőségére zéró hatása van, hogy szűz e vagy sem! Nagyjából annyit ér, mintha azt kérdezném, hogy a szőke vagy barna hajú nővel lesz e jobb a kapcsolat.


36F

2014. dec. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noydra ***** válasza:
42%

Engem nem mondanám, hogy zavarna, mert természetes dolog.

De igazából jó belegondolni, hogy valóban "csak az enyém".

19F

2014. dec. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Sokkal többre értékelem azt a nőt/lányt

20F

2014. dec. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

na erre van 2 történetem...


az én barátnőmnek nem én voltam az első, de ez engem nem zavar...ha én lettem volna az első jó érzés lett volna, de érdemben nem változtatott volna semmin...talán a 2. történettől féltem volna kicsit...


egy ismerősömnek a barátnője nem volt előtte mással...de később eszébe jutott, hogy "kipróbálná mással is", de mellette szereti a barátját, csak kíváncsi milyen lehet mással...szóval van akiben benne van ez a hajlam, hogy kíváncsi erre...


nem tudok statisztikát...de több embertől láttam itt, hogy a párja az egyetlen az életében és 10-20 éve házasok...viszont láttam itt fordított választ is, hogy azért kacsintott félre, mert kíváncsi volt...

2014. dec. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja és 21F
2014. dec. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

Egyetértek a 2. hozzászólóval.

Nem ettől függ, hogy milyen lesz az adott kapcsolat.


Plusz én még annyit jegyeznék meg, hogy akinek még nem volt kapcsolata vagy még szűz volt, annál azért én félnék, hogy mivel tapasztalatlan, egy idő után kíváncsi lesz, hogy de milyen lehet mással.

2014. dec. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

A barátom nevében írom le, hogy ő kifejezetten örült neki, hogy nem voltam már szűz, mikor találkoztunk. Szerintem bizonyos kor felett már a gyerekes "csak az enyém" dolgok eltűnnek, és inkább az a vágy foglalja el a helyét, hogy tudja, mit csinál és mit akar a nő. Nyilvánvalóan igaza van annak, aki azt mondja, közvetlenül nincs hatása a kapcsolat minőségére, de tény és való, hogy a legtöbb esetben azért jogosan aggódhat az ember, hogy talán kíváncsi lesz a másik, szakít vele, megcsalja, ilyenek. Nagy általánosságban nézve a legtöbben nem azzal vannak együtt életük végéig, akivel először lefeküdtek. Nyilván vannak ilyenek is, de a nagy átlagról beszélek, nem a szerencsés kivételekről.

És van az a kor, amikor már a családalapítás, a vágy, hogy tényleg együtt maradj a másikkal örökre felülírja azokat a fantáziákat, hogy "aha, igen, ő még CSAK az enyém volt", és fontosabb lesz az, hogy bízhass a másikban, nem fog kíváncsiságból félrelépni/elhagyni, már összegyűjtötte a kellő tapasztalatot ahhoz, hogy tényleg lehessen vele komolyan tervezni.


A nő számára is előnyös amúgy, ha kitapasztalja, neki mi a jó, mit szeret, és azt hogyan. Lehet, hogy az első partnerrel ezt nem tudja összehozni. Én a harmadik páromnál tanultam meg szex közben elélvezni, megfelelő személy és megfelelő érzelmek kellenek ehhez. Ha még sosem volt komolyabb kapcsolata, akkor honnan tudja, hogy ezek a megfelelő érzelmek? Esetemben ez mindig utólag derült ki, miután szembesültem másfajta érzelmekkel is, hogy a korábbi egy nagy rakás... volt.


22/l

2014. dec. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
jobban izgat az olyan lány aki még nem volt senkivel :) es ilyen lányokat is keresek es igen jobban működne a kapcsolat...engem zavarna ha mar sokan bejáratták.
2014. dec. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha megtudom egy lányról hogy még nem volt senkivel, és már amúgy is oda voltam érte, hát akkor aztán tényleg belebolondulok :D
2014. dec. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!