Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van nala eselyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van nala eselyem? 17/f

Figyelt kérdés
van egy lany aki mar 8. osztalyos voltam mikor tetszett. megmondtam neki akk persze elutasitott mondvan legyunk baratok. de am nem nagyon ismertem csak tetszett... tavaly rairtam facen azota folyton dumalunk :D nekem meg mindig tetszik. ramirt h korabban randizott egy csavoval aki akk nem jott be neki de most igen... de azt irja h mar elrontotta meg ugysem jonne neki ossze a csavonal... en persze tamogattam h probalkozzon nala(persze nem esett jol h ezt irjam de jot akarok neki :)) . az lenne a lenyeg h szerintetek lenne eselyem nala? vagy lathat bennem vmit? v az h ilyeneket is megir az teljes elzarkozast mutat? elore is koszi a valaszokat :D

2014. dec. 14. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérlek használd a keresőt millió ilyen történetre kaptak már választ, miért kell 20x kiírni ugyanazt?
2014. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy ez friend zone...
2014. dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!