Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondhatom egy férfinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondhatom egy férfinak, hogy megcsalták, hogy így esélyem legyen nála?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy férfiba, de ő egy barátnőmmel van és rám csak barátként tekint. Régen kb. egyszerre vettük észre, de veszítettem és azóta sem vette észre senki, hogy én is szeretem őt.

Most a barátnője megcsalta és nekem gyónta meg ezt a tettét. Tudom, aljasság, de nem látok más esélyt magamnak. Öt éve csak alibi kapcsolataim vannak, hátha megkíván, ha mással lát. Elmondanám neki, hogy a barátnője mit tett, de félek, hogy nem hisz nekem, vagy megbocsát neki és barátként is elveszítem. A barátnője nem érdekel, őt gyűlölöm, amiért megvan neki az, amiért én a lelkemet adnám, de nem becsüli meg.


2014. nov. 26. 13:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát ha a barátnőd haragja nem érdekel kicsit sem, akkor szerintem mondd el a pasinak. Veszíteni valód nincs.
2014. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az oké lenne, hogy elmondod, mert fontos neked mint barát, de csak azért, hogy így szerezz esélyt, szerintem eléggé szánalmas.
2014. nov. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mond el neki és adj neki időt!f
2014. nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Azzal nincs semmi probléma ha elmondod. Én is elmondanám, sőt, egyszer meg is tettem és a mai napig hálás érte az érintett férfi. Viszont csak azért elmondani hogy esélyed legyen nála, nem szép dolog.
2014. nov. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A fazon az sokkból eszmélve látja egy irigy csaj milyen amatőr jellemtelen módon akarja magát felkínálni . Az alibi kapcsolat már bemutatta a stílusodat . Álnok kígyó .
2014. nov. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

csak ne én legyek az a pasi :D


viccet félretéve...szerintem elég nagy aljasság a megcsalás...meg az is, hogy visszaélsz a barátnőd bizalmával...utálod, mert irigy vagy rá, mert ő "nyert"...és mi van ha a pasi mind2-töket elküld? téged azért mert kiadtad a barátnőd titkát...őt meg egyértelmű miért...

2014. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
érdekes barátság lehet a tiétek, ha igazából gyűlölöd a lányt.. bár én eleve az elején össze se jöttem volna olyannak, akiről tudom, hogy a barátnőm is nagyon odavan érte, szóval a csaj se egy szent. de attól még, hogy beárulod, nem biztos, hogy a pasi a tiéd lesz, ezzel számolj.
2014. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

És ha eddig nem nézett nőként rád, ez miért változna meg attól, hogy csalódik a barátnőjében?


Ne cselekedj irigységből! Visszaüthet!


Ha szereti, az is le, megbocsát neki...


Ha nem, és dobja, csalódott lesz, esetleg meggyűlöli a nőket, de nem fog rád másképp nézi, mint eddig!

Két eset lehetséges:

1. Barátként hálás lesz, hogy felnyitottad a szemét. De ettől nem fog beléd szeretni.

2. Meggyűlöl téged is, mert téged hibáztat azért, hogy megtudta... ha nem tudná, nem fájna...



Plusz egy személyes vélemény: Ha valaki megbízik benned, és megosztja veled a titkát, azzal elég gerinctelen dolog visszaélni! Még akkor is, ha ez neked a hasznodra válna!


Én nő vagyok, de fordított helyzetben: h tudnám, hogy úgy jutott a tudomásodra, hogy valaki a bizalmába avatott, és visszaéltél vele... ha addig bármi esélyed is lett volna, ezzel egy életre elásnád magad előttem, még akkor is, ha az infóért hálásnak kellene lennem!

2014. nov. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

na akkor figyelj rám :)

az ötlet,remek és nagyszerű.Több ok miatt


egyszerre teszel jót az igazsággal


leszámolsz az ellenségeddel,aki jelen esetben a "barátnőd". Egy életre el tudod intézni.


győztesként megszerezheted amit akarsz.


rombold szét őket,és vedd el ami jár! ha erős vagy persze :)


nem tudok ellenérvet

2014. nov. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
És ha máshogy tudná meg, tehát valahogy úgy intézném, hogy megtudja? Akkor biztos nem gyűlölne meg.
2014. nov. 26. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!