Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki unja már az "otthoni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki unja már az "otthoni szexet", és mit tesz vagy mit tenne annak érdekében hogy ez másképp legyen?

Figyelt kérdés
2014. dec. 15. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Én
2014. dec. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is unom. Próbáltunk sok mindent, de nem változik.
2014. dec. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi barátommal az autóba szoktunk szexelni ha úgy alakul, egy kihalt részen félreáll, lezárja az autót főleg sötétbe és akkor így vagyunk mi együtt :D Egy jó vastag meleg pokróc mindig van az autóba. Persze mostanában már hideg van és az autó is sajnos elég hamar letud hűlni, mi nem unjuk az otthon szexet, de nekünk néha kellenek az izgalmak. Még egyszer a munkahelyünkön leállás előtti napon amikor már semmi munkánk nem volt akkor volt hogy bementünk egy használaton kívüli irodába ahol volt néhány szék, asztal meg ilyen lom szerűségek. És a barátom szerzett oda kulcsot, mivel neki minden helyiségbe kell kulcs mert karbantartó, és akkor bementünk oda, jól bezárkóztunk, és akkor egymásnak is estünk :D Szerencsére olyan szinten volt ez a helyiség ahova senki nem járt szinte persze halkan csináltuk :) De az izgalom miatt kellett is ez. főleg hogy amikor meghallottuk hogy az ajtó előtt beszélget az igazgató, a helyettesével, meg még egy nagyobb főnök levegőt sem mertünk venni, és mozdulni sem, pedig nagyon a dolgok közepében voltunk, és féltünk hogy benyitnak oda mert a barátom kivette a kulcsot az ajtóból így ha benyitottak volna akkor mindent láttak volna, és lettek volna más következményei is a dolognak, de izgalom szempontjából nagyon jó volt :)


Persze azóta már nem merjük megcsinálni mert már vannak azon a szinten is dolgozók mivel ott gyorsan összedobtak egy kisebb irattárat, és azóta 10 percenként megy fel valaki mindig.

2014. dec. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is unom.


Szerintem fel lehet dobni, ahogy előttem szóló is írta, szokatlan helyeken, esetleg nyilvános helyen való szeretkezéssel (vigyázat, szabálysértésveszély).


Merészebb, és keveseknél működő ötlet ilyesmire a swingerezés is. Akár klubban, akár bizalmas ismerős párral. 38/F

2014. dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fel lehet dobni egy szeretővel. :P
2014. dec. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerető? Hm.. Attól jobb lesz az "otthoni szex"?
2014. dec. 16. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!