Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lenne érdemes megpróbálni...

Mit lenne érdemes megpróbálni ennek érdekében? Szerintetek fogyni kellene vagy kondizni? Ha kondizni akkor otthoni kondigépet érdemes venni? Vagy elmenni terembe gyúrni?

Figyelt kérdés
Nos jelenleg 20éves fiatal srác vagyok. 187 centi és 110 kg Na most mivel szeretnék változtatni az életem minden terén így az érdekelne hogy melyik lenne jobb számomra és hogyan a fogyás vagy a kondizás testátépítése ? Na most nekem főképp a hasamon és a combomon van nagy felesleg. És igazából a fogyástól azért félek mert ha hirtelen csinálom akkor lehet hogy a bőrömet plasztikáztatni kell . Annyi lenne a kérésem hogy csak komoly válaszokat kérnék bármilyen segítség jó indulatú tanács jól jön, mivel tényleg fontos lenne számomra ez. Persze ne azt értsétek ezen hogy egy kigyúrt izomagy akarok lenni és nem is egy agyonszolizott kockahas inkább a kettő közötti szolid diszkrét megjelenésű normális testű férfi.
2014. júl. 22. 01:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenkepp dieta+sport, 20-25 kg felesleged van, kb fel ev alatt sikerulhet is. Keves szenhidrat, sok feherje. Teszta, pekaru, kenyer, suti, csoki, cukros udito es tarsait teljesen iktasd ki az eletedbol. Helyette egyel tobb hust (igazabol barmilyen hus jo, de inkabb csirke, pulyka, hal, sovany marha) zoldsegkorettel, salataval, neha mehet barnarizs is. Reggelire ehetsz egy adag zabkasat, tojasrantottat zoldsegekkel vagy barmivel, amit szeretsz. Egy nap egyszer egyel valamilyen gyumolcsot (banant ne, ha nem muszaj) tizoraira v uzsonnara, vacsira pedig ehetsz ugyanugy tojast, hust, esetleg turot, cottage cheese-t, zoldseget. Ezek melle pedig kezdj el valamit sportolni. Ha ahhoz van kedved, akkor kondizz (vegezz kardio mozgast is, ne csak gyurmazz..), esetleg biciklizz, ussz, ha mar kevesebb felesleged van, akkor futhatsz is.
2014. júl. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja es nem kell attol felni, hogy megnyulik a borod, ha szep fokozatosan csinalod, akkor nem fog. En 1 ev alatt fogytam 35kilot es nem log a borom... Igaz strias, de az a hizastol van :/ Esetleg tudsz venni borfeszesito testapolot, azzal tudod kenegetni..
2014. júl. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A bátyám megijedve attól, hogy elérte a 3 számjegyet elkezdet fogyokúrázni. Semmi drasztikusat nem csinált, csak amiből eddig nagy adagokat evett, azt egy kis tányérnyira szotította vissza. Napi háromszor étkezett meghatározott időpontban és egy nasit jutalomként megengedett ebéd után. Még sportolni sem sportolt és nagyon szépen lefogyott, kb heti 1 kilótól szabadult meg. Szerintem a jó fogyokúra titka, hogy ne érezd túl megerőltetőnek, és ne akarj hirtelen fogyni, mert az nem vezet sehova. Sok sikert kívánok, szerintem ha tényel akarod, akkor sikerülni fog :)
2014. júl. 22. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!