Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Minek örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Minek örülnétek ajándéknak? Csajok! Ti mit adtok a barátotoknak?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt.Barátom 16 éves. Elég tanácstalan vagyok,nem tudom mit is adhatnék neki.

Gondolkoztam azon,hogy előhívatom összeszerkesztve a közös képeinket és beletenném valami keretbe,vagy vennék neki valami faliórát,amin a mi képünk szerepel vagy csak valami simát,mert az úgysincs neki..Vagy esetleg parfüm? Ruhadarab?

Múlt héten volt a szülinapja,akkor inget adtam neki meg csokit.


Tudom,hogy nem ismeritek,meg így látatlanban nem tudtok nagyon tanácsot adni,de esetleg,ha ti megosztjátok velem,hogy ti mit adtok vagy kapnátok szívesen,az már sokat segítene :)


17L


2014. dec. 15. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Még utoljára leírom, hogy pulcsinak, vagy kis hordós Heinekennek.
2014. dec. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A koronázási ékszereknek.
2014. dec. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fúrónak?

[link]

2014. dec. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A te felsorolásodból a faliórát választanám, mivel arra van szüksége. én mindig örülök, ha valaki észreveszi, hogy mi kellene nekem és azt adja ajándékba.
2014. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy felejthetetlen szexet. :)
2014. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!